Φημες για συναυλιες #2

Ανακοινώσεις για Helloween σε Ιταλία, Αγγλία, Ισπανία κτλ είδα σήμερα…για Ελλάδα δεν θα παίξει τίποτα;

αν δεν περασει αυτο απο ελλαδα ειναι ξεφτυλες

Αν Φοβούνται ότι δεν θα βγάλουν κέρδος σε ένα piraeus academy π.χ. δεν ξέρω τι να άλλο να συζητήσουμε περί helloween ή συναυλιών μεσαίων μεγέθους ονομάτων

αγαπημένοι Σαμσάρες επιστρέφουν το Μάιο στην Αθήνα. περισσότερα σύντομα από τη CTS

σαν τρίο έδειξαν αρκετά πεσμένοι (ειδικά στο Fuzztastic το 2015) αλλά θα τιμήσουμε γιατί τους λατρεύουμε

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/p480x480/16251928_10154603209742415_5582841107842675654_o.jpg?oh=47bb442234a0916223158044e35150a0&oe=5911105D

Έλα ρε, ωραίο. Εμένα μου είχαν αρέσει και σαν τρίο.

Kreator σιγουρακι θα φετος

Γαι ανοιξη ή απο φθινοπωρο εχεις ακουσει?

Το Eject ανακοίνωσε την ημερομηνία της πρώτης ημέρας, 24 Ιουνιου. Ποιοι έχουν κενό τότε στην περιοδεία τους;

αυτο θα ελεγα.η ημερομηνια μυριζει linkin park.

^ αυτο ηλπιζα και εγω, αλλα ειναι Γερμανια εκεινη την ημερα :disappointed:

Jun 23 - 25
Hurricane Festival 2017 (HEADLINE DATE TBA)
Jun 23 - 25
Southside Festival 2017 (HEADLINE DATE TBA)

edit: εγω μυριζομαι περσυνη συνταγη (με την λογικη οτι θα εχει day 2). Καποιο γνωστο, δοκιμασμενο συγκροτημα (Kasabian υποψιαζομαι) την μια μερα και ενα “μπαμ” την δευτερη

ναι αλλα δε λεει ποτε παιζουν εκει.η 23 η 25 λογικα Γερμανια και 24 ελλαδα.αν λεμε αν.

απο συνεντευξη κιθαριστα kreator σε site.’‘Συγκεκριμένα, δήλωσε ότι παρόλο που η μπάντα έπαιξε πέρυσι στην Κρήτη, στο Chania Rock Festival, όπου ήταν φοβερά, θα επιστρέψουν στην Ελλάδα το 2017 για συναυλίες στην Αθήνα και την Θεσσαλονίκη!’’

To site που δόθηκε η συνέντευξη είναι το Rock Overdose. Nα τα λέμε κι αυτά.

Τα ίδια είπε και σε εμένα που μιλήσαμε πριν 2 βδομάδες, απλα εμείς δεν το κάναμε νέο γιατί δεν είναι νέο.Οτι θέλουν να έρθουν είπε. Δεν υπάρχει κάτι κανονισμένο…όποιον και αν ρωτήσεις σε συνεντευξη θα σου πει πως θέλει να έρθει Ελλάδα

καλα εκει στο ροκ οβερντοουζ για τα like βγαζουν και απο τη μυγα ξυγκι. europe ανακοινωσαν τουρ και με προσεχως νεες ημερομηνιες.μακαρι αλλα δυσκολο.

Sivert Høyem και Cigarettes After Sex με Placebo.
Anathema και Paradise Lost με Evanescence.

Η χαρά της γκοθογκόμενας :stuck_out_tongue: είπε ο τύπος με το Paradise Lost avatar…

2 Likes

Τα έβλεπα κι εγώ πριν στο φουμπού, καλή φάση! Gojira δεν βλέπω βέβαια και ανησυχώ.

Thievery Corporation 16/6 Release Athens Festival, 17/6 Πατρα

Στο Release μαζι με ARCHIVE :open_mouth:

thievery, archive, paradise lost, sivert hoyem, anathema οι σημερινές ανακοινώσεις…

χμμμμμ… :stuck_out_tongue: