Φημες για συναυλιες #2

Ετοιμάσου να πάμε και εκεί .

καλα και οτι θα ελεγα πως και δεν ερχονται παλι οι monster magnet.χαχχααχα. εγω λεω καλυτερα να ετοιμαζομαστε για metallica εξω.Bologna ειναι καλη περιπτωση εχει ραινεαρ με 100ε πηγεν,ελα με απευθιας πτηση

1 Like

το ψηνεις να μαζευτουμε παρεα απο εδω μεσα ;

Σουπερ μαλακια που πχ εχουν βγαλει ημερομηνιες και δεν εχουν βγει ακομα πτησεις. Δεν μπορεις να υπολογισεις τα εξοδα σου . Ασε που δεν ξερουμε οτι ποσο κανουν τα εισιτηρια της συναυλιας , που ετσι κι αλλιως θα ειναι ακριβα.

Θα πάω.

Μαλακες μερικοί είστε πολύ κακοί. Μην πάτε ρε μαλακές αμα δε γουσταρετε Βανέσα. Εγω τους ακουγα στην εφηβεία μου και θα πάω να τους ακούσω άσχετα που δεν τους ακούω πλεον. Και θα φέρω και την ξαδερφουλα μου που είναι κολλημένη όπως ήμουν και εγώ στην ηλικία της. Μην κράζετε ρε παιδιά για το τίποτα /επειδή Μονο και μονο δεν έφεραν κάτι που σας αρέσει καθιστε σπίτια σας με το ερκοντισιον θα πάμε εμείς να ψηθούμε στο χωράφι! Λολζ.
Στην τελική και εγώ έχω δει και επικα και λοστ αλλά θα πάω για τους υπολοιπους που δεν έχω δει! Chill.

Και πολύ καλά θα κάνεις κορίτσι. Γαμάνε οι Evanescence και είναι και μεγάλο όνομα. Επίσης είναι 100% Rock μπάντα. Άντε γιατί τα τελευταία χρόνια το είχαν μπασταρδέψει το φεστιβάλ με ποπ και τέτοια.

καλο ειναι το πακετακι αυτο.μη ψαχνουμε στο παρελθον.με ενα 40ανταρι περνας καλα στο χωραφι.για τα ελληνικα δεδομενα μη περιμενουμε κατι παραπανω.
να δουμε και ποσο θα εχουν τα εισητηρια μολις βγουν την τριτη για metallica.εγω παντως 150 και 200 ε δε νομιζω να δωσω.αποτι ειδα οι ημερομηνιες για πραγα και βουδαπεστη το 2018 πεφτουν μ.βδομαδα οποτε ειναι λουκουμι.εχει για πραγα με κανα 135αρι με αιτζιαν.και για βουδαπεστη με κανα 100αρι με ραινεαρ.πηγενελα.βαλε κανα 60αρι χοτελ 2 βραδια βαλε και κανα 75αρι(λεμε τωρα) εισητηριο και ετοιμος ο φοντας.:grinning:

1 Like

Άν είναι να τους δεις αυτό υπολογίζεις πάνω κάτω. Ειδικά για 2 βραδιές μπορεί και να πάρεις ένα ακριβό των 90-100 και ένα φτηνό 60-70 (αν υπάρχουν βέβαια τέτοια ) .
150 και 200 ευρώ για μία και μόνο συναυλία νομίζω ότι πολύ δύσκολα θα τα δώσει κάποιος ( εγώ δεν τα δίνω) .

Και για το χωράφι συμφωνώ .

Τι παιζει με αυτο? Μου το ειπαν αλλα δεν το εχω δει να αναφερεται αλλου.

Ισχύει.

Και ποτε σκοπευουν να το ανακοινωσουν?


https://rockoverdose.gr/rotting-christ-sold-η-συναυλία-στο-piraeus-academy-δεύτερη-ημερομ/
http://www.i-jukebox.gr/music-news/item/8155-rotting-christ-piraeus-117-academy-athens-2017


Ποιός άλλος να το ανακοινώσει βρε μπαγάσα;

Δεν το ειχα δει σε αλλο site και ουτε στην κεντρικη του rocking για αυτο ρωταω. Καλη φαση, εχω ηδη εισιτηριο για το Σαββατο αλλα το ψηνω και για Κυριακη που θα παιχτει και ολοκληρο το Thy Mighty Contract.

Απ’ ότι κατάλαβα οι ίδιοι είναι στο εξωτερικό τώρα, οπότε ίσως έχουν μια αντικειμενική δυσκολία να το ανακοινώσουν από τη σελίδα τους, αλλά γενικώς εγώ το άκουσα από την προηγούμενη βδομάδα. Ναι, καλή φάση θα είναι γιατί αλλάζουν και το setlist από μέρα σε μέρα. Η χαρά του οπαδού είναι αυτά τα διήμερα.

1 Like

έρχονται οι Metal Church στο Κύτταρο τον Ιούνιο

1 Like

πλακα με κανεις

nope…δεν είναι φήμη, υπάρχει αφίσα εκεί έξω, την επίσημη ανακοίνωση φαντάζομαι περιμένουμε.

Θεσσαλονίκη και Αθήνα

1 Like

υπαρχει και εκδηλωση στο fb

Μια χαρά και καλή τιμή! Όχι σαν κάτι άλλους :money_mouth_face:

1 Like