Φημες για συναυλιες #2

Μιλάς με γρίφους γέροντα :stuck_out_tongue_winking_eye:

Καλά εδώ που τα λέμε είναι λογική αυτή η μεγάλη διαφορά τιμής στα εισιτήρια. Οι Metal Church είναι συγκρότημα επιπέδου Κύτταρο και οι Metallica παίζουν Λονδίνο στην Ο2 Arena. H διαφορά είναι χαώδης.

Ναι μωρέ λίγο χαβαλέ κάνουμε…

2 Likes

Λοιπόν επειδή μόλις βγήκα από Gojira.

Τους Gojira, δε θα τους χάσετε! Τους GOJIRA!

Οκ σε ανοιχτό χώρο και φεστιβάλ θα χάνουν λίγο, αλλά:

  1. Είναι μέσα στο τοπ 5 live metal συγκροτημάτων αυτή τη στιγμή.
  2. Ας μου πει κάποιος πόσοι ντράμερς υπάρχουν εκεί έξω με πιο πολλή ουσία και καλύτερους ρυθμούς από τον Duplantier.
3 Likes

o Mario είναι ο κορυφαίος drummer αυτή τη στιγμή. Και ίσως όχι μόνο για το metal.
Kαι οι Gojira είναι ΟΔΟΣΤΡΩΤΗΡΕΣ. Λες και τους ακούς στο στούντιο παίζουν

4 Likes

Metal Church μεσα με τα μπουνια… Δεν χανεται αυτο.

Και Gojira λογικα εκει θα ειμαι.

2 Likes

Άκυρο.
Άλλα κάπου έπρεπέ να ρωτήσω.
Μου έκαναν δώρο ένα τικετ.
Είναι αγορασμένο με viva wallet.
Mου έστειλαν στο email το αποδεικτικό συναλλαγής.
Κάνει αυτό ως τικετ;;;
Επίσης δεν είναι στο όνομα μου. Θα υπάρχει θέμα;

Με το όνομα δεν υπάρχει θέμα.
Τώρα με το αποδεικτικό συναλλαγής νομίζω πως δεν μετράει ως τικετ
Το τικετ είναι κάπως έτσι η μορφή του

Oπότε εάν σου έστειλαν κάτι τέτοιο είσαι κομπλέ

Το φαντάστηκα…όχι μου εστειλαν κατι που εχει τα στοιχεια της πληρωμης, ονομα, και γραφει αποδεικτικο…
οταν πληρωνεις με viva wallet πρωτα σου ερχεται μειλ οτι η συναλλαγη εγινε και μετα αλλο μειλ με το τικετ;
Γιατι αυτος που μου το εστειλε μου ειπε οτι δεν του εστειλαν κατι αλλο…

EDIT: Οκ πηρα το viva και ξανά έστειλαν το δέυτερο email me to ticket. Thank you!!

nazareth ιουνιο φεστιβαλ πετρας
hansen σε συνεντευξη σε σαιτ λεει λογικα θα ερθουν ελλαδα.ακομα εχουν να ανακοινωσουν αρκετες ημερομηνιες λεει.δλδ παμε για μεσα στο 18 ισως.
kreator λογικα απο σεπτεμβρη και μετα

Φέρτε Helloween να καεί το πελεκουδι λέμε!!!

1 Like

Nazareeeeeth!!! :grinning::grinning::grinning:
Αυτα ειναι νεα!!! Μεσα με τα μπουνια και σαπορτ μωρα, χαμος θα γινει

Michael Weikath (HELLOWEEN): Οι ανανεώσεις των συναυλιών έρχονται κομμάτι-κομμάτι μέσα στο χρόνο, έχει υπάρξει μεγάλη ανταπόκριση μέχρι στιγμής. Δεν ξέρω αν αυτό θα τελειώσει ή θα τελείωνε ποτέ! Οι ημερομηνίες εμφανίζονται στην επίσημη σελίδα των Helloween στο Facebook. ΜΟΛΙΣ άκουσα για μία πιθανή ημερομηνία στην Αθήνα σήμερα το πρωί, αλλά δεν έχει επιβεβαιωθεί 100% ακόμα.

Τρέλανε μας κι εσύ!

3 Likes

ΑΙΝΤΑ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΑ…ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ…
νταξ…

Αν γινει τελικα,απο το πρωι εχω παει για εισητηριο.θα ειναι ενα ανετο sold out πιστευω.

Κανονικά όμως! Γι αυτό καλύτερα να γίνει 2ήμερο!!

Δύσκολο. Κοστίζει άρα αντε ενα Academy - αντε να πήξει αλλα MEGADETH. Και θα βγεί απο τα bar.

Έτσι το βλέπω κι εγώ, αντικειμενικά δεν γίνεται για 2 μέρες.

Καλησπέρα σας,

είχε ο Μπογδάνος σήμερα τη Νανά Τράντου της didi και όλο υποννοούμενα είπε ότι το rockwave φέτος θα είναι 3 μέρες…Ξέρουμε κάτι παραπάνω?

Και πότε περιμένει να την ανακοινώσει; Αν ισχύει για τρίτη μέρα το κόβω για τίποτα ελληνικά…

Πάντως τα πράγματα πρέπει να είναι πολύ σοβάρα. Κατανοητό να αναγκαστούν να φέρουν Μποφίλιου στο Rockwave, αλλά να αναγκαστούν να πάνε στην εκπομπή του Μπογδάνου?!?! Μακάρι να πάνε όλα καλά για την εταιρία.

1 like=μια προσευχή

7 Likes