Φημες για συναυλιες #2

Εγω στο εδωσα παντως!

3 Likes

Οταν τους δεις να τρεχουν στο Survivor, τοτε να αρχισεις να ανησυχεις…

Βασικά όταν θα αρχίσουν να τρέχουν στην Αννίτα Πάνια τότε θα πρέπει να ανησυχήσουμε. Ο ΣΚΑΪ λόγω του Survivor έχει αποκτήσει μεγάλη ακροαματικότητα. Οπότε ξέρει που πάει ο Ντιντίς. Δεν είναι βλάκας ο Ντιντίς.

Επιπλέον ο Μπογδάνος είναι μεταλοροκάς. Τι δεν το ξέρατε? Ω, ναι! Άλλος ένας λόγος που πέρασε η Νανά η Τράντου από την εκπομπή.

Επίσης ο ακροδεξιός δημοσιογράφος Στέφανος Χίος (Larry King της ελληνικής δημοσιογραφίας) είναι ορκισμένος εχθρός του Μπογδάνου. Ανεβάζω το βίντεο για όποιον θέλει να κάνει συκώτι από τα γέλια.

αν και εχω γραψει οτι -απ οσα ακουσα- ειναι πολυ δυσκολο, υπάρχουν αποχρώσεις ενδειξεις πως ισως κατι γινει τελικα

http://www.rockhard.gr/συνεντεύξεις/helloween-reunion-interview-kai-hansen

Ξέρει κανείς τίποτα για Manowar?

Αποχρώσες ενδείξεις * και οφτοπικ, αλλά είσαι νομικός; αυτά στην δικιά μας γλώσσα συναντιουνται!

δε παιζει να μην περασουν απο δω…ετσι και αλλιως ολο υπονοουμενα πεταει ο διοργανωτης που τους εφερε τελευταια φορα στη θεσσαλονικη
(δε θα πω ονομα…τον ξερετε ντε)

Ενδιαφέρον…γουσταρω πολύ να τους δω γιατί όσες φορές έχουν έρθει τους έχω χάσει

Τυχερος!

2 Likes

Αν δεν ταιριάζατε με τον άλλο τον false metal δεν θα συμπεθεριαζατε :stuck_out_tongue:
Τον @drenie εννοώ

3 Likes

Αν το σκεφτεις, πιο κοντα ειμαστε σε συμπεθεροι εγω κι εσυ

1 Like

Πέρα απ’ την πλάκα κι εγώ δεν πιστεύω ότι θα είναι τίποτα ιδιαίτερο η τρίτη μέρα (αν υπάρξει τελικά). Αν ήταν για κάποιο μεγάλο όνομα θα το είχαν ανακοινώσει ήδη. Στον καραγκιοζάκο το Μπογδάνο πήγε η Τράντου απλά για να διαφημίσει λίγο παραπάνω το φεστιβάλ. Αυτή είναι η αίσθησή μου.

υπαρχει βιντεο?

Ναι, οτι ειναι καραγκιοζηδες.

2 Likes
2 Likes

Death to false metal!

3 Likes

Σας γλεντάει ο Joey…

2 Likes

Κυριακή θα (ξανά)δω Ross The Boss με σετλιστ (ξανά ;ρ) από τα πρώτα 6 ΜΑΝΟΒΑΡ.

1 Like

Να μας μεταφέρεις μετά εντυπώσεις να ξέρουμε τι να περιμένουμε στο UTH

Πες την πιθανη ημερομηνια που ακουσες. Την περιμενω πως και πως αυτην την ανακοινωση…