Φημες για συναυλιες #2

σιγουρα εξαρταται αλλα οκ μπορουν να βαλουν Rotting Christ Πανω απο Placebo και να δεσει το γλυκο!! χα χα χα.
(το Line up του 2001 ηταν πολυ δυνατο , δεν θα μπορουσαν να παιξουν σε αλλη θεση, τοτε)

Καταλαβαινω οτι δεν εννοει τετοιες μπαντες , παντως.

παίδες έχει να κάνει και με το πόσο ζητάνε κάποια απο τα Ελληνικά. Μερικά παίζουν για να πουλήσουν μερτς. Μερικά παίζουν για 1500-3500 το σοου. Καλά το γεγονός οτι οι VIC με τα φάλτσα φωνητικά και τα κλαρίνα μαζεύουν όλους τους χιπστεράδες είναι αστείο/θλιβερό. Αλλά μαγκιά τους να έχουν 6000 άτομα +

δε νομιζω να ειναι τπτ μεταλ.για κανα χαρουλη το βλεπω.

Tuber
Naxatras
VIC
1000mods
Planet of zeus
Nightstalker

Το συγκεκριμενο λαιν απ με φυσιολογικο εισητηριο μαζευει για πλακα κανα 8χιλιαρο

Δεν ξέρω πόσο μαζεύει το παραπάνω αλλά κι εγώ για κανα Χαρούλη το κόβω. Ντάξει εγώ θα προτιμούσα line up με Last Drive, Deus ex Machina, Panx Romana, Αρνάκια, Στίγμα 90, Magic De Spell κτλ. Όχι ότι θα γίνει, απλώς κουβέντα να γίνεται.

Λες να τους φέρει? 600 δις είναι αυτά, μπορεί να φέρει όλα τα μεγαθήρια μαζεμένα. Και Guns N’ Roses τώρα που επανενώθηκαν.

1 Like

Και με 10 ευρω εισιτηριο.

2 Likes

θα σου δίνει 10ε μέρισμα τυπε :stuck_out_tongue:

Innerwish, Bazooka, Nightstalker, 1000Mods μεχρι στιγμης

εχουν κλεισει αυτα ; :astonished:

Ναι τ ανακοινωνουν τωρα στο fb

Kai rotting christ

Fantazomai tha nai 2 skhnes giati de polytairiazoyn oloi aytoi alla wraia paei to line up

και γαμω τις μερες λεμε !! και γαμω πραγματικα! παμε για εισιτηριο τριημερου.

Gia osous exoun to dihmero eis, h 30 tha nai tzampa leei
Oi ypoloipoi 12 , 14 , 16 euro

Ela na mpoun kai oi Planet na teleiwsoume

1 Like

Μια χαρα ξηγηθηκε το Rockwave φετος

2 Likes

Αν βάλουν planet of zeus γίνεται σχετικα all star το πανηγυρακι και μάλλον θα τιμήσω

Να βάλουν και Slayerking…

Προσωπικά δεν ψήνομαι για τη μέρα με τα ελληνικά. Δηλαδή είδαμε RC πριν λίγες μέρες στο Academy. Τους έχω δει συνολικά 4 φορές (τις 2 σε φεστιβάλ) οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος να τρέχω στο χωράφι.

Τα ελληνικά που μου αρέσουν (πχ Παύλος Παυλίδης) τα βλέπω και στην Αθήνα.

αν είχε και septic flesh θα πήγαινα σίγουρα …θα ήταν ωραία να είχε και firewind λέω εγώ τώρα αλλά μάλλον ζητάω πολλά

22/8 Sacred Reich στο κύτταρο και 21 στο eightball για τα 30 χρόνια του Ignorance

3 Likes