Φημες για συναυλιες #2

Μπα και Όζζυ δε νομίζω να δούμε ρε, εδώ έπρεπε να πάει ο Gus στη μπάντα για να τον δούμε. Μόνο σιγουράκια τύπου Depeche Mode θα είναι οι μεγάλες συναυλίες στην Ελλάδα από εδώ και πέρα πιστεύω για αρκετά χρόνια, μακάρι να διαψευστώ. Προσωπικά δε με πειράζει βέβαια, απλώς λέμε τώρα.

καλα παρτε τωρα sanctuary παλι τον ιουλιο και ας αφησουμε τον ozzy.:joy: φρεσκαδουρα παλι

το ποσταρα και γω στο τοπικ της μπαντας…νομιζω ΄΄αχρειαστο΄΄ λαιβ και ειναι τεραστιο μειον το οτι δεν εχουν τον sheppard

Ιουνιο δεν ειναι ρε μοσχαρια;

ναι

‘‘η μπάντα θα επισκεφτεί την χώρα μας στις 21 Ιουλίου. Συγκεκριμένα, θα εμφανιστεί στο Gagarin’’

θα ορκιζομουν οτι στην αρχη ελεγε ιουνιο…τεσπα οκ αλλαξα και το ποστ μου στο αλλο τοπικ

Σαρκαζεις ή οντως τα εννοεις?

ε δεν εχει και αδικο…μονο για φημες δε λεμε εδω περα

Ναι, και τι εγινε?

Ναι δεν καταλαβα φιλος, τα εννοω και δεν εχω αδικο, της ποπης γινεται σε πολλα τοπικ. Οπως ανεφερε και αλλος, μπαινει μετα απο 2 μερες στο τοπικ και βλεπει στις “φημες…” 10 νεα μυνηματα και ελπιζοντας να διαβασει κατι νεο που ακουγεται μπας και δει το αγαπημενο του γκρουπ και διαβαζει για το αν το master of puppets ήταν καλυτερο απο το ride the lightning… Μπαχαλο…

Παιδιά έχει ακούσει κανείς τίποτα για Maiden;

2 Likes

Εγω ακουσα μια φημη οτι παιζουν με 3 κιθαρες αλλα στις ηχογραφησεις ακουω μονο μια ρε μοσχαρι

4 Likes

Φήμες λένε να κοιτάξετε τα αφτιά σας κύριε…οι κιθάρες των Maiden είναι οδοστρωτήρας

Ναι και ακουγεται οτι οι Bolt Thrower θα παρουν τον Shirley για το επομενο

1 Like

Σκέφτονται να το γυρίσουν στο προγκ ροκ ε;; :stuck_out_tongue:

Deaf Radio στο Ejekt τη μερα των Killers

Φήμες λένε για Foo Fighters στο Ηρώδειο στις 10 Ιουλίου, όπως διαβάζουμε και στην κεντρική σελίδα…

1 Like

Μακάρι !

Ας μη χαιρόμαστε και πολύ.

Κανονική συναυλία αποκλείεται να γίνει. Ή κάποια γυρίσματα θα γίνουν ή κάτι πολύ περιορισμένο, που υποθέτω δεν θα είναι και τόσο “ανοικτό” για το κοινό.

1 Like