Φημες για συναυλιες #2

Μήπως όλα αυτά ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας μας;;;

Εδώ μέσα όλοι εκθειάζουν και λένε μακάρι να καταφέρουμε να τους δούμε

Και εγώ ΕΑΝ όντως παίξουν πλήρες σετ , θέλω να πάω

Αυτό το τσουβάλιασμα όμως…το να μην μας αρέσουν επειδή δεν έχουν καλά τραγούδια δεν σας περνάει με τίποτα από το μυαλό; Προφανώς εδώ είμαι μειοψηφία βέβαια…

1 Like

Fixxxed

Που είναι οι φίλοι μου, prophecy(με την παρέα του) να με υποστηρίξουν;;;;

1 Like

Εδώ σε υποστήριξαν και οι φανμποηδες και ας μην είναι τρου αλλά από το πολύ μετσαλ δεν βλέπεις μπροστά σου .

τον προφεσυ μερικοι καραγκιοζηδες τον μπαναρανε

οχι ρε γαμωτο ! αφου απλα εγραφε οτι …

1 Like

Παιδια συνεχιστε στο θρεντ των Metallica πλιζ :slight_smile:

1 Like

οχι ρε θα μπαινουμε εδω και θα γραφουμε οτι θελουμε για να ψαρωνει κοσμος και κοσμακης οτι εχουμε γραψει πολλες φημες.

Οι φασιστες του rocking μας εφαγαν τον prophecy , δεν θα μας πουν και που θα γραφουμε οτι γουσταρουμε !

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :blush: :smile: :sunglasses: :heart_eyes:

Exeis emena na se stirikso (den ksero an einai kalo auto vevaia!)

Foo Fighters mou einai pantelos adiaforoi, zitima na mou aresoun 5 tragoudia tous. Live mporei na gamane kai na einai foveroi kai katapliktikoi, alla ama de mou aresoun ta tragoudia tous kai ta misa mou fainontai ta idia, ti na to kano?

Thetiki aura kai energeia exei kai autos alla de tha plirona na ton do live :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αυτός είναι ακόμα πιο μαϊντανός από τον Dave τον Ghrol .

Πάντως τους Foo θα πλήρωνα για να τους δω .

Για τον αγάπη μόνο , εγώ τα λέω καλύτερα . Δεν χρειάζεται να βλέπω ένα κακό μιμο μου .

1 Like

τοτε ιουλιο παιζουνε ευρωπη κτλ.εχουνε κενο καποιες μερες και θα ερθουν για να κανουν το ντοκιμαντερ εδω.ειδα καποια πιο παλια επεισοδια και ολοι οι καλιτεχνες κανουν κανονικα τη συναυλια.τωρα αμα θα ειναι 1 ωρα η 2 ωρες αυτο δε το ξερω.εκτιμω για κανονικο λαιβ παντως.μουσικα μου ειναι αδιαφοροι,δε ξερω ουτε καν ενα τραγουδι τους.θα προσπαθησω να συναντησω μονο τον Γκρολ για ιστορικους λογους.

Να υποθέσω ότι οι Nirvana δεν σου είναι αδιάφοροι.

ποστ του @QuintomScenario που θα λέει πόσο υπερεκτιμημένη & αδιάφορη μπάντα είναι , σε 3,2,1…:slight_smile:

μπα…ο κουιντομ ειναι απο τα ατομα που τους προσκυνανε γιατι ‘‘εριξαν σκατα στο μεταλ’’

Δεν μπορείς να συγκρινεις τους Nirvana με τους Foo fighters για πάρα πολλούς λόγους που δεν γίνεται να αναλύσουμε εδώ.

1 Like

Είσαι θεός ρε μλκ!!! Ο Γκρολ έχει έρθει Ελλάδα για διακοπές, τότε που είχε σπάσει το πόδι του την έβγαλε στη Μύκονο, θα μπορούσες να τον έχεις πετύχει κι εκεί!

2 Likes

Nirvana einai gamati mpanta apo tin arxi os to telos, kai OXI epeidi eriksan skata sto metal, alloste einai xazos opoios pistevei oti to Grunge itan upaitio gia ton “thanato” tou metal. Auta einai gia osous diavazoyn Metal Hammer kai gia ta 12xrona. Giati na leo file mou oti einai adiafori mpanta oi Nirvana? Sketi kavla einai.

ΤΟ ΕΙΠΑ ΠΡΩΤΟΣ!ΤΟ ΕΙΠΑ ΠΡΩΤΟΣ!ΤΟ ΕΙΠΑ ΠΡΩΤΟΣ!!!

πλάκα έκανα. Εξάλλου ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για σένα και τα γούστα σου:wink:

3 Likes