Φημες για συναυλιες #2

Καλησπερα σας!! Δεν βλεπω να το εχει γραψει καποιος…αλλα συντομα ανακοινωνεται Devin Townsend στη Αθηνα τον Σεπτεμβρη!

Ο devin παιζει στο πλοβντιβ (φιλιππουπολη) την πρωτη μερα ενος φεστιβαλ, τις αλλες δυο παιζουν manfred manns earth band και marillion. Παιζει κατι κ για αυτους??? γιατι ψηνω ταξιδακι

Δεν γνωριζω κάτι για τους 2 αλλους που αναφερεις…μονο για Devin Townsend…αναμενουμε επισημες ημερομηνιες,χώρους κτλ λοιπον!!

Μακάρι να έρθει ο Townsend (κι άλλο τόσο μακάρι να ερχόντουσαν οι Marillion). Από που προκύπτει η βεβαιότητα ξέρουμε; Το ότι παίζει στις 22/9 στην Βουλγαρία το καθιστά σίγουρα πιο πιθανό.

Καλημερα! Απο συνομιλια μαζι τους προκυπτει…Ελπιζω να ανακοινωθουν συντομα κ ελπιζω για κλειστο χωρο. Αν κ Σεπτεμβρης με τις ζεστές ακομα…

Εξαιρετικά! Καλά, εδώ γίνονται τον Ιούλιο συναυλίες σε κλειστό, στον Σεπτέμβρη θα έχουν πρόβλημα. Πέραν της πλάκας πάντως, δεν υπάρχουν ανοιχτοί χώροι που να είναι εύκολο να γίνει συναυλία.

Α, και μιας και λέμε για φήμες υποτίθεται ότι κάτι έχει ακουστεί για Danko Jones, αλλά δεν βλέπω φως ακόμα.

2 Likes

Ναι θα συμφωνησω για τους εξωτερικους χωρους…βεβαια ειναι κ ο συνδυασμος διαφορων πραγματων…Αλλα η προσωπικη μου εμπειρία στις συναυλιες της Ελλαδας, μου εχει δειξει οτι περισσοτερες πιθανότητες εχει να ευχαριστηθω συναυλια σε κλειστο χωρο παρα σε ανοιχτο…απο την αλλη Devin Townsend πρωτη φορα στην ελλαδα αποσο νομιζω, ποιος κλειστος χωρος θα κάλυπτε τις αναγκες?

Αντιθέτως την προσέλευση είναι που φοβάμαι λίγο.

1 Like

εγω ξερω οτι οι helloween εχουν κλεισει :innocent:

3 Likes

Άντε που είναι η ανακοίνωση ντε;; να τρελαθώ τελείως δηλαδή

1 Like

και γω αυτο περιμενω φιλε σαντοουκινγκ…θα γινει της καριολ@ς

1 Like

Μακάρι να έρθει ο καραφλός θεός !!! Θα σπείρει !!

1 Like

Εγω παντως καλου κακου καβαντζωσα ενα εισητηριο για Μιλανο. Εννοειται ομως πως αν γινει εδω δεν το χανω!
Υ.Γ τον καραφλο θεο τον εχω δει προσφατα με Avantasia και η αποδοση του ειναι εξωπραγματικη!

Εγώ το 12 με Unisonic, και παρόλο που η καράφλα του ήταν κατακόκκινη λόγω ήλιου, έδωσε ρέστα!

5 Likes

Το '15 ήρθε για τελευταία φορά ο καραφλός θεός.

2 Likes

Μαλλιά κουβάρια τα κάναμε…

marillion δεν θα δουμε ποτε εδω, παμε ολοι βουλγαρια

3 Likes

Τσεκαρα αεροπορικα, 50 πηγαινε ελα στη σοφια κ απο κει ενα δεκαρικο λεωφορειο για πλοβντιβ.
Ξενοδοχεια κεντρο 4* στα 40 τη μερα και 35 ευρω το τικετο για το λαιβ

1 Like

Καθόλου. Απλώς ορισμένοι μπερδεύεστε και εγώ σας ξεμπερδεύω :sunglasses:.

1 Like

Ξερεις για ποτε?