Φημες για συναυλιες #2

Ολο αυτο το κανει ακομα καλυτερο το event.

Τι να πω ; ακομα και να μην μου αρεσε η μπαντα θα ηθελα να ειμαι παρων και νομιζω οτι αξιζει . Μακαρι να γινουν και αλλα τετοια.

1 Like

Ξυπνάς το πρωί πας για δουλειά, γυρνάς και βλέπεις όλα αυτά. Τέλεια…

που να δεις πως νιωθεις οταν σχολας στις 6 το πρωι γυρνας σπιτι κοιμασαι γιατι εισαι πτωμα και οταν ξυπνας βλεπεις ολα αυτα και βγαζεις αφρους.

Στα ίδια είμαστε εν τέλη. Τον ήπιαμε…

αν μαθω κατι , αν βρω κατι θα σου στειλω πμ.

Εμενα με επιασε το event κυριολεκτικα στον υπνο.

Sold out; Τι έγινε ρε παιδιά;

Δεν ξερω αν ειναι bug οταν βλεπεις απο κινητο, αλλα ενω μου εβγαλε sold out το κατω, στα πανω δινει φορμα για εισιτηρια.

Edit Τελικα ηταν bug

Είναι δυνατόν;

Ε ναι ρε, φυσικα και ειναι δυνατον. Λιγα εισιτηρια, πολυ καλες τιμες (τα ιδια με την απατεωνιστικη συναυλια του Χογιεμ), πρωτη φορα Ελλαδα, αναμενομενο.

Μείναμε με το πέος στο χέρι δλδη;;;

Δε γραφει sold out στο site με τα εισιτηρια παντως, γραφει not available. Που σημαινει οτι μπορει να ξαναβγουν. Οποτε τα δειτε, πυροβοληστε αμεσα.

1 Like

Εγώ πήρα σε κατάστημα Cosmote και μου είπαν “δν ανοίγει το σύστημα”. Δεν είπαν πως τελείωσαν.

Ολοι το ιδιο συστημα βλεπουν. Στο site της tickethour γραφει “not available”. Αν ηταν sold out, θα εγραφε “sold out”. Μεχρι να γραψει “sold out”, υπαρχει πιθανοτητα να βγουνε κι αλλα εισιτηρια.

1 Like

Είπα να μη βγω μες την κάψα να πάρω εισιτήριο ούτε να χρεωθω συν 10% :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

1 Like

Καλή τύχη παιδάκια! Καλά να περάσετε !

1 Like

@langgg , @drenie ομοίως παιδιά , ήμουν στη δουλειά και μπήκα απ το κινητό , μέχρι να γυρίσω όμως σπίτι έφαγα ξενέρα

Δεν παίρνει καρδούλα αυτό . Μόνο φάτσα ξενερας

Εγω το ειδα κατα τις 3 αλλα ειχαν κανει φτερα.

Εγω απο το κινητο εκλεισα παντως. Δεν ειχε ουρες κλπ.

Δεν είναι το κινητό το πρόβλημα . Δεν είχα τόσο χρόνο στη δουλειά να ασχοληθώ