Φημες για συναυλιες #2

Άκυρο αλλά το ρωτάω εδώ επειδή είμαι από κινητό και δεν μπορώ να ανοίξω θρεντ. Θα είναι κανείς άλλος Helloween Μιλάνο; Όποιος θελει ας επικοινωνήσει να βρεθούμε την μερα του λαιβ

Δηλαδή πιστεύεις ότι δεν θα έρθουν Ελλάδα;

εγω τα εχω κλεισει απο τοτε που βγηκαν :stuck_out_tongue: απλα ρωταω αν θα ειναι και κανεις αλλος… αν ερθουν ελλαδα τους βλεπουμε και εδω :stuck_out_tongue: ξερεις κατι σιγουρο εσυ ας πουμε;

Όχι δυστυχώς… Μόνο ράδιο αρβύλα μέχρι στιγμής κι αν δεν δω ανακοίνωση δεν πιστεύω τίποτα. Αλλά πολύ αργούμε ρε γαμωτο :pensive:

εε εχει και βουλγαρια με 60 ευρω απο θεσσαλονικη (ολα τα εξοδα, εκδρομη + εισιτηριο) οποτε καπως θα βολευτουν ολοι

Αν βρεις με κάνα 30άρι πήγαινε-έλα Αθήνα-Θεσσαλονίκης, μέχρι και από Αθήνα είναι καλή φάση να κάνει κάποιος το ταξίδι αν τελικά δεν έρθουν Ελλάδα.

EDIT: Το Αθήνα-Σόφια με επιστροφή έχει 56-57 ευρώ τώρα πάντως. Πας τη μέρα της συναυλίας και φεύγεις την επόμενη.

ναι απο αθηνα ειμαι γι αυτο το λεω :stuck_out_tongue: 60 συνολο η εκδρομη και 30 πηγαινε-ελα για σαλονικα, 90 ευρω και πας και την εκδρομουλα σου :wink:

Όντως πολύ λίγα αλλά μεγάλη κατάντια αν δεν τους φέρουν…

Αν δεν φέρουν ούτε helloween σημαίνει ότι τα πράγματα είναι πιο δύσκολα απ ότι πιστεύουμε

Οι μπάντες που έρχονται είναι μέχρι 50.000 ευρώ απ τα λίγα που έχω καταλάβει

Εδώ έφεραν Muse και δεν μπορούν να φέρουν Helloween? Λέω εγώ τώρα.

By the way μην τρελαίνεστε, δεν είναι η πρώτη φορά που έρχονται μπάντες σε Σόφια, Βελιγράδι, Βουκουρέστι αλλά όχι στην Ελλάδα.

Αιντε ρε παιδια ανακοινωστε τους να τελειωνουμε… ειμαστε και εμεις που δεν εχουμε δει κισκε

Τι σχέση έχει ένα από τα μεγαλύτερα (εμπορικά) ονόματα παγκοσμίως με τους Helloween;

Προφανώς εννοεί ότι ήταν πανάκριβοι-σε σχέση με τους Helloween- και όμως τους έφεραν. Δεν ξέρω που έχει κολλήσει το θέμα εδώ και δεν υπάρχει ακόμα ανακοίνωση, αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μας πει. Είναι ο χώρος; είναι το οικονομικό; Είναι λίγο από όλα;

Οι Muse είχαν και μερικές δεκάδες χιλιάδες κόσμο όμως, έτσι;

Σιγά μην είχαν και εκατομμύρια μωρέ…

Επειδη μαλλον δεν ησουν εκει (?) , ανετα ειχαν μερικες δεκαδες χιλιαδες ε.

Μπορεί να τον πήγε η γυναίκα!

Δεν πάω σε φλώρους :stuck_out_tongue: Όχι δεν πήγα, αλλά όταν λες μερικές δεκάδες χιλιάδες εννοείς πάνω από 20 χιλιάδες κόσμο… είχε τόσο;

Σιγά μην είχε και εκατομμύρια, μια χαρά τα λέει ο shadowking.

20 χιλιάδες κόσμο είχε το live, που σημαίνει 2 δεκάδες χιλιάδες. Μερικές δεκάδες προφανώς δεν είχε.

Πιστευω οτι ειχε πανω απο 20, πλησιαζε την επομενη δεκακισχιλιαδα. Με τους Χελλογουιν τι σχεση εχουν ακριβως;