Φημες για συναυλιες #2

Thank you. Ισχυει οτι λογω οχι απλης αγαπης αλλα λατρειας με την μουσικη, ο ενθουσιασμος και η πωρωση μου δεν κρυβονται. Οσο και να περνανε τα χρονια και να μεγαλωνω τα συναισθηματα που μπορει να μου προκαλεσει η μουσικη παραμενουν εντονοτατα και το δεσιμο μου με μπαντες ειναι επισης κατι που δεν φθινει στον χρονο.

7 Likes

Φαινεται ειλικρινες και γι’ αυτο περιμενω παντα να γραψεις ριβιου, γιατι βγαινει απο μεσα σου ρε.

Είναι επίσημο για Kreator
20-21 Ιανουαρίου Θεσσαλονίκη και Αθήνα αντίστοιχα με Decapitated και Dagoba.

2 Likes

Σε προλαβα στο σωστο τοπικ ρε !

Εδώ δημιούργησα την φημη χθες , έπρεπε να το επιβεβαιώσω κιόλας.

2 Likes

οπως και να εχει … Θα παμε ή θα παιζει παλι ο γαυρος και θα μου πεις οτι δεν μπορεις ;

1 Like

Είναι Κυριακή ρε οπότε στα παπαρια μου για το ελληνικό πρωτάθλημα, εκτός αν κάτσει κάνα ντέρμπι :stuck_out_tongue:

2 Likes

χειμωνας θα ειναι , θα παιζουν και νωρις αν ειναι . Αρα στην χειροτερη παμε το βλεπουμε σε καμια καφετερια (αν ειναι παμε και σε εκεινη την κορυφαια στα Πατησια , με τσαμπα φαι και πολυ ματι) και μετα στο Live για να σου δειξω ποσο τρου δεν εισαι για αλλη μια φορα !!!

2 Likes

Έκλεισε…

2 Likes

Ειναι Γεναρης πες καλυτερα και θα εχετε αποκλειστει απο το ΤσουΛου :stuck_out_tongue_winking_eye:.

Κυριακή είναι το λάιβ. Τσου Λου εχει Τρίτη-Τετάρτη. Έχεις πολλά χρόνια να παίξεις ομίλους και μπερδεύεσαι μάλλον

2 Likes

Θα έχουμε Γιουροπα αλλά και πάλι ότι λέει ο @chinaski

1 Like

Εχω πολλα και θα κανω ακομα περισσοτερα, αλλα ο μηνας μετραει λεμε :stuck_out_tongue_winking_eye:!

2 Likes

αυτα να τα πεις στους φλωρους που κανεις παρεα και δεν παμε Sacred reich επειδη λεει παιζει ο γαυρος …

Σοφα τα λεει ο Παντελης . τουλαχιστον αν ειναι να χασεις Live να το χασεις για αγωνα τσουλου , οχι για αγωνα στο αθλιο ελληνικο πρωταθλημα.

Τσου λου έπαιζε εκείνη την μέρα όμως ρε λούλη… άντε σκατά το κάναμε κι αυτό το τοπικ

ναι για αυτο και δεν σου εφερα πολλες αντιρρησεις. Εδω ομως για τους Κρασατορ λεμε οτι ειναι Κυριακη αρα δεν υπαρχει περιπτωση να παιζετε τσου λου , αρα δεν υπαρχει λογος να τους χασεις. Η βολτα βεβαια απο την καφετερια επιβαλλεται !

Εδώ ακούς Metallica εν έτει 2017 :stuck_out_tongue:

7 Likes

Και το οποιο θα αποτελουσε οντως κατι ντροπιαστικο αν επαιζαν ακομα οπως στο Ride The Lightning.
Aλλα ευτυχως ειχαμε τα 90ς και η μπαντα εκανε transcendence :sunglasses:

3 Likes

Με γάμησες. Ήταν το επόμενο πείραγμα μου όταν μου δίνονταν η ευκαιρία:expressionless:

4 Likes

Για να ειναι πειραγμα, πρεπει να πειραξει κιολας :stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 Likes