Φημες για συναυλιες #2

Εγώ για Eject έχω ακούσει αλλά όχι για συγκεκριμένη ημερομηνία

1 Like

Εγώ δεν νευρίασα επειδή δεν ανακοινωσαν Maiden αλλά επειδή ανακοίνωσαν κάτι για 2η φορά σε διάστημα 7-8 μηνών

1 Like

σωστό, και δεν μπορω να σου φερω αντιρρηση, αν και προσωπικα θα παω την αλλη βδομαδα και πολυ σοβαρα το σκεφτομαι και για καλοκαιρι. ωστόσο, αναλογισου πως εχει γινει sold out εδω και ενα μηνα και πολλοι ψαχνουν εισιτηριο στη μαυρη, ενω υπηρχε και ως φημη η προσθηκη δευτερης ημερομηνιας. αρα λογικότατο εκ μερους διοργανωτη και καλο για το ευρυ κοινο

2 Likes

και εγω πιστευω οτι δεν εβαλαν δευτερη μερα γιατι μπορουσαν να τον φερουν στο eject .

δεν θα ειναι ακριβως το ιδιο αλλα θα βολεψει πολυ κοσμο.
Παντως αν βρει καποιος εισιτηριο για την αλλη βδομαδα το αγοραζω.

1 Like

Τους Maiden μια χαρά τους σηκώνει.

δεν εχω εμπειρια απο τον χωρο με 10-15.000 κοσμο (αλλωστε μονο οι muse μου ερχονται σαν προσφατο παραδειγμα τετοιου μεγεθους εκει) αλλα απο την εικονα που εχω απο μικροτερες συναυλιες, το βλεπω πολυ χλωμο. παντως σαν χωρος ειναι ωραιος

μια χαρά θα ήταν γιατί κάπου 10.000 -13.000 θα πήγαιναν να δουν Μεηντεν

Οπότε σαν ατμόσφαιρα θα ήταν υπέροχα . Και γεμάτος ο χώρος και σαν τοπίο που μου αρέσει πολύ

1 Like

αυτη ειναι η μονη ενσταση μου, αν θα ηταν απλα γεματος ή ασφυκτικά γεματος

Αααχ…πάνε τα χρόνια με Scorpions στο Καραϊσκάκης με 35 χιλιάρικα και τη σκηνή όσο πιο πίσω γινόταν…

Μόλις ήρθα να το ποσταρω… Για να δούμε!

Το ίδιο πάνω-κάτω γράφει και η σελίδα του Hammer στο fb.
Δεδομένο το έχω ότι θα ανακοινωθούν και οι 2.

Iron Mputterfly - Jag Panzer

Fuck yeah!

5 Likes

ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΒΑΓΔΑΤΗ
αντε να χαρουμε και λιγο

Έσπασε δηλαδή επιτέλους ο συναυλιακός Μεσαίωνας? :stuck_out_tongue:

2 Likes

κοντά είναι ηλιακά Maiden & Priest με μεσαίωνα

Πιο κοντά πάντως απ το …σήμερα :stuck_out_tongue:

Μακάρι να ανακοινωθούν και θα είναι πολύ μεγάλο τεστ για τα επόμενα χρόνια. Εύχομαι να στηριχθεί απ τον κόσμο

Αν τους φέρουν , θα πάω ο κόσμος να χαλάσει

2 Likes

Μαλακες, μιλάμε για να έρθουν ΜΑΖΙ;;; Να παίξουν δηλαδή την ίδια μέρα;;;

Καλά, βάστα πρώτα να έρθουν, γιατί την πολλή αισιοδοξία βλέπω να την βάζουμε στον πάτο μας στο τέλος!

2 Likes

Den einai o orismos tou synayliakou mesaiona oi Maiden kai oi Priest to 2017? :stuck_out_tongue:

7 Likes

Άκουσα σήμερα πως είναι κλεισμένο για Maiden

3 Likes