Φημες για συναυλιες #2

πιο προβλεψιμο και απο τον Κριστιανο πλαγια-εξω απο την περιοχη

Για πείτε και για εμάς τους ανθρώπους των σπηλαίων.

1 Like

Just drilling for the nerve…

1 Like

Ανεβασαν ενα teaser με στιγμες απο το λαιβ του 88 μαζι με την ημερομηνια 20/7/2018

5 Likes

Ε γαμω τα συμπαντα

2 Likes

https://rockoverdose.gr/iron-maiden-athens-2018/

Ναι ρε γμτ ναιιιιιιιιι

3 Likes

Έτσι!

2 Likes

Που στηνομαστε για εισιτήρια ;;;

Για Μεηντεν θα είμαι παραδοσιακός . Θέλω ουρά και παραλαβή από γκισέ

Ουρά; χλωμό σε κόβω . Εκτός αν τα early bird αξίζουν όντως τον κόπο και πάνε αρκετοί .

Το σετλιστ θα είναι επετειακό ή μιλάμε για προέκταση της Book Of Souls περιοδείας;;;

Δεν νομιζω οτι παμε για συνεχεια της BOS περιοδειας, λογικα παμε για θεματικο τουρ, με πιθανη ονομασια Legacy Of The Beast.tour.

Με κάλυψες.

Λοιπόν ξεκινάω…

Θέλω οπωσδήποτε Where Eagles Dare

Θα έρθουν χωρίς Priest;

Λιγο δυσκολακι το κοβω το Where Eagles There, και για τον McBrain να το παιξει διοτι εχει δυσκολα μερη, οπως και τα φωνητικα ειναι αρκετα ψηλα για να τα πιασει ο Βρασιδας. Μακαρι βεβαια, απο το Piece Of Mind ειναι και μενα το αγαπημενο μου τραγουδι. Τελευταια φορα που το παιξανε live ηταν το 2005.

καποια ζωα δε με πιστευαν τωρα θα με πιστεψουν και οι πετρες…1 .300.000 πηγε το μαλλι.
20 ιουλιου μαζι με πριστ.

7 Likes

λειπουν οι κολοκυθες για να ολοκληρωθει η προφητεια ομως…χα!

1 Like

και πως διάολο θα βγεί το λαιβ αν κόστισε τόσα???
100ε θα το βάλουν το εισιτήριο

Καλά, μην το παίρνεις και τοις μετρητοίς όσα γράφονται. Δεν υπάρχει τέτοιο ποσό για Maiden και Priest. Δεν υπάρχει τέτοιο ποσό για καμία μεταλ μπάντα βασικά.

4 Likes

Λογικα θα ειναι αλλη μερα οι Maiden και αλλη οι Priest. Την Δευτερα θα ξερουμε κατα πασα πιθανοτητα.

Απο που προεκυψε αυτο?