Φημες για συναυλιες #2

φαντάζει μια χαρά χώρος για τέτοιο σοου

όσο και να επικρατεί η άποψη ότι δεν θα τους δούμε , έχω μεγάλες ελπίδες . Η περιοδεία έχει πολύ ψωμί ακόμα …

Δικιο εχετε ρε σεις, τωρα ειδα οτι septicflesh ειχε ανακοινωθει πολυ καιρο.
Ελπιζουμε σε κατι καλο.

Και hollywood vampires δε με χαλαει. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Sting στο Ηρώδειο.

2 Likes

Sting στο Ηρώδειο indeed

Να πάτε και να περάσετε και τέλεια

Απίστευτη είδηση…

ΟΥΑΟΥ!!!

…να πάτε…

1 Like

Επίσης Momentum την ημερα των Maiden http://www.metalhammer.gr/news/item/34014-monument-rockwave-2018

1 Like

Meh

1 Like

Μην ενθουσιαζεστε τόσο όμως …:joy:

Καλό νεό ταιριάζουν γαντι , αλλά περιμένουμε έστω ένα όνομα μεγαλύτερου βεληνεκούς Λώρη

1 Like

Τι άλλο έχουμε ολόιδιο σε Μεηντεν ;;;

Να βάλουμε και iron maidens και τους δικούς μας τους maidenance :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Πολύ καλό για Sting! Η δεύτερη μέρα είναι πάνω στον Cave, Λονδίνο γίναμε.

4 Likes

Φέρε Wolf Λώρη!! :grin:

2 Likes

Μεγαλη ξενερα με στινγκ. Τζαμπα τα mb που χαλασα να τσεκαρω τι θα παιξει.

2 Likes

ΑΧΑΧΑΧΑΧ θέλω να το παίξει ανταγωνιστικός ο μαλάκας . Λίγο ρίσκο οι 2 μέρες. Αν και sting ακούνε όλοι. Να δω τιμές εισιτηρίων και ίσως στείλω τους γονείς μου.

1 Like

Cradle of Filth επίσης.

Να δούμε εκτός από τις τιμές των εισιτηρίων και με ποιους μουσικούς θα έρθει, γιατί κατά καιρούς έχει συνεργαστεί με κολοσσούς όπως ο Vinnie Colaiuta, ο David Sancious κλπ.

3 Likes

Ναι σας χαλαει να δειτε Sting στο Ηρωδειο … Ιστορικος μουσικος σε ιστορικο χωρο.

Το 2018 εχει μια πολυ καλη ποικιλια μεχρι στιγμης. Πρηστ κ Μαιντε ερχονται , οποτε το μεγαλυτερο μερος τις κλαψας μπορει να σταματησει.

3 Likes

Και με τι θα ασχολούμαστε τότε, άμα δεν έχουμε κλάψα;

1 Like

Όπως άρεσε σε κάποιος, έτσι ξενέρωσε κάποιους άλλους

Και αυτοί που τους χάλασε έχουν κάθε δικαίωμα να το εκφράσουν . Επίσης δεν έγινε και κάνα πανηγύρι . 2-3 χιουμοριστικά σχόλια έγιναν απ τον καθένα

Είτε ενοχλήθηκε κάποιος είτε όχι , οι υποδείξεις δεν αρμόζουν

Από κει και πέρα τέρμα η “κλάψα” αφού ενόχλησε

Να Πάτε , λοιπόν, εσείς που δεν σας χάλασε και να περάσετε τέλεια

Monument καλή φάση με Maiden αλλά περιμένω και τίποτα μεγαλύτερο. Τώρα για Sting οκ καλά να περάσετε…

2 Likes