Φημες για συναυλιες #2

Ειναι ολα μερος σχεδιου, το παιζουμε good cop bad cop, εγω ειμαι ο bad cop

5 Likes

Σοβαρά τώρα κι εγώ έτσι πιστεύω, λογικά κάτι από τις μπάντες που έχουν ακουστεί παλιότερα

1 Like

Indoor αμερικάνικο σκέλος είναι κατά 90% για να σε προσγειώσω λίγο…

1 Like

Δε με προσγειωνεις, για μενα οποιαδηποτε απο τις 2 πρωτες επιλογες που εγραψα γαματη ειναι :stuck_out_tongue:
Αρκει να μην ειναι παλι σε τιμες αισχροκερδειας τα εισιτηρια :sunglasses:

Αν σου φάνηκαν ακριβά τα εισιτήρια σε στάδια 60-70.000 δε νομίζω να σου φανούν φτηνά στο Madison Square Garden λ.χ.
Πάντως για Ελλάδα κλπ φέτος δεν παίζει, το θεωρώ απίθανο. Του χρόνου που θα είναι σε φεστιβαλ υπάρχει πιθανότητα.

2 Likes

guys to blabbermouth leei malon gia US dates(oson afora tous kleutalika)

metallica θα ξαναερθουν καποια στιγμη στο μελλον.χρονου,παραχρονου,αλλα θα ξαναερθουν.
φετος παμε για ρεκορ κοσμου με maiden παντως.

4 Likes

Τι ξέρουμε για το ρεκόρ ;

Δεν γνωρίζω κάτι αλλά επειδή μιλάμε για όνομα που θα προκαλέσει ισχυρές μετασεισμικές δονήσεις, το ένστικτό μου λέει MΕGADETΗ. Μπορεί να πέφτω έξω 100% βέβαια.

Μην ξεχνάμε αυτό που έχουν γράψει εδώ κάποιοι ότι οι Volbeat είναι σχεδόν κλεισμένοι και απομένει μόνο η ανακοίνωση. Βέβαια μπορεί την τελευταία στιγμή ο Michael Schøn Poulsen να κοπεί στα ιατρικά και τελικά να μην έρθουν. Και οι Helloween σχεδόν κλεισμένοι ήταν απ’ όσο λεγόταν.

1 Like

Η’ 0% η’ 100% εξω πεφτεις :stuck_out_tongue:!

exo akousei apo diaferous (pou ta akoune autoi kai sxedon pada peftoun e3o den 3ero so den pisteuo tipota mexrin tin anakinosi) pos tin mera ton Priest 8a exei i Sabaton kai Saxon i Megadeth kai Saxon(to deutero einai safos kalutero duo) kai gia tin mera ton Maiden 8a valoun kai Anthrax. merikes ores menoun akoma so lets see(tragiko omos na xoume ftasei teli fevrouariou kai na min exoun anakinosei ta support an kai in the past exoume zisei kai xeirotera)

1 Like
3 Likes

Screenshot_1
Αντε να δουμε

2 Likes

Καλησπέρα σε όλους

Αύριο η ανακοίνωση για RW και θα αφορά την ημέρα των Maiden. Μόλις το είδα στο FB

Για να δούμε τι θα δούμε…

Για να πέσουν οι προβλέψεις (για maiden παντα). Λέω σιγουράκι Anthrax και κάτι ίσου ή μικρότερου βεληνεκούς. Δύσκολα τα πράγματα για Volbeat…

Anthrax αποκλείεται…

Shitttttt

yeah shit and I needed to see Anthrax this year as well. hope toulaxiston na min einai Sabaton

3 Likes

Running Wild? :stuck_out_tongue:

1 Like