Φημες για συναυλιες #2

ανακοινωσεις αυριο και για πριστ σαπορτ

4 Likes

Θα ήθελα στους Maiden gojira και στους Priest Sabaton

Οχι Sabaton, Gojira με τα 1000 αλλα δεν το κοβω δευτερη σερι χρονια. Εγω θελω σιγουρα Saxon με Priest και απο εκει και περα απο αυτα που εχουν ακουστει Megadeth οποια μερα και να ειναι. Κριμα που δεν θα περιοδευσουν Ευρωπη οι Anthrax φετος, ηθελα πολυ να τους δω.

1 Like

Γιατί όχι Sabaton?

giati einai GTP re file giafto oxi Sabaton

7 Likes

Γιατί θα μας τα πρήξουν όλα τα σταρτόκαυλα μαλακισμένα πού δεν ΄΄εχουν πάει ακόμα να δουν πόσο “γαμάουα” είναι να καθαρίζεις καλλιόπες και να βαράς προσοχές σε εγκεφαλικά γκασμάδες.

5 Likes

Για εσένα ρε φίλε εγώ μια χαρά τους βρίσκω με τους Accept ήταν πολύ καλοί

Γουστα ειναι αυτα, καποιοι εχουν, καποιοι οχι… :yum:

Φιλικα παντα

1 Like

Εννοείται καστε να δούμε τι θα ανακοινώσουν.

@LedZep 8es na mas peis esu tora pos an einai na diale3eis anamesa se Sabaton kai Megadeth pos 8es na deis Sabaton. ela tora plaka mas kaneis. ektos oti den tous goustaro(ok my personal taste is different from yours to dexomai) nomizeis esu pos einai auti einai i banda pou 8a travi3ei kosmo na paei tin mera ton Priest pou xei xamiloteri propolisi? no fuckin way. protimotero na feroun King Diamond(duskolo zeitaei 50000) i Running Wild(same price as King) pou 8a travi3oun perissotero kosmo an den borei na ferei Megadeth para tous Sabaton pou tous fernei opote 8elei(pio eukolo live gia na vgei to Sabaton money wise I mean). pragmatika an sou aresoun oi Sabaton pio poli apo Megadeth ti na po re file isos ir8e i ora na pas se kana ORL na se koita3ei.

Πωπω μλκς…Running Wild όνειρο ζωής ρε. :metal::metal::metal:

1 Like

Να πάω νά με κοιτάξει ποιος ρε βλακα?? Γούστα είναι αυτά εννοείται πως προτιμώ Megadeth αλλά ο Mustaine είναι σαν κωλογρια πλέον, προτιμώ να βλέπω νέες μπάντες που έχουν όρεξη πάντως. Σε όλα πρέπει να έχετε και άποψη

kai i band pou protimas einai oi Sabaton? geez louise. ok then have fun. kai oxi file mia xara einai o Mustaine if u don’t like it leave the hall.

Άμα έχεις δει πάνω από 2 φορές Sabaton δεν υπάρχει κάτι άλλο να δεις. Τη τελευταία φορά είχα βαρεθεί τη ζωή μου.

wtf dude? calm your tits να πούμε

3 Likes

Γιατί ξέρεις τι προτιμάω:joy::joy::joy: πρέπει να είσαι τέρμα βλακας εσύ, όχι ο Mustaine έχει χάσει τι φωνή του πλέον. Και οι Sabaton είναι μια από τις μπάντες που προτιμάω να δω τώρα

Πάντως κι εγώ που είδα Sabaton πέρσι δεν τρελάθηκα αλλά οκ καλοί είναι, Megadeth από την άλλη δεν ξέρεις σε τι βραδιά θα πετύχεις τον θείο, συνήθως όμως, εχμ πως να το πω ευγενικά, δεν ακούγεται. Κατά βάθος ωστόσο προτιμώ Megadeth για να τους δω με τον Kiko.

1 Like

Από το roxx.gr

Η ανακοίνωση θα γίνει μέσα στην ημέρα και αν και θα πρέπει να περιμένουμε να επισημοποιηθεί να είστε σίγουροι ότι θα μείνετε κάτι παραπάνω από ικανοποιημένοι.

Ένα θα πούμε. Ότι θα γουστάρετε και εσείς του πιο κλασικού ήχου αλλά και του πιο μοντέρνου.

Λίγη υπομονή ακόμα…

1 Like

Volbeat το ενα 1000000000% και το αλλο το κοβω για Saxon ( <3 )

2 Likes

Ρε μαλακες μην αρπαζεστε ετσι. Παντως αν και λατρευω Megadeth τους εκαιγα χωρις δευτερη σκεψη για King Diamond που επισης λατρευω και δεν εχω δει ποτε…

3 Likes