Φημες για συναυλιες #2

Ποιοι sabaton ρε μεγάλε και να με πληρώναν δεν πήγαινα να τους δω.

Πότε είχε φωνή ο Mustaine και την έχασε?
Αυτό γουστάρουμε στον Πρόεδρο αυτή η φωνή μας φτιάχνει!
'Εχεις και nickname τον Mustaine και λες τέτοιες μαλακίες?

Μπορεί κάποιος να χάσει την όποια φωνή είχε νέος, λόγω ηλικίας. Δεν νομίζω πως εννοεί κανένας πως ο Mustaine κάποτε τραγουδούσε σαν τον Halford και πλέον δεν μπορεί

Άλλο έξυπνος από εδώ :joy::joy::joy: έχετε πρόβλημα μάλλον

Δεν με ενδιαφέρει το γούστο σε ρε φίλε για εμένα με μιλάω

Αυτό εννοώ και γω δεν νομίζω οποιος πάει να δει megadeth πάει για να ακούσει την φωνή του.
Πάντως τελευταία φορά στην Αθήνα ήταν πολύ καλή η φωνή του.

Μάλλον είσαι ο μοναδικός που έχεις πρόβλημα…

Ναι ρε ότι πεις

Hello me meet the real me

Άντε ρε πουστη μ…5κ10 πήγε!

Edit 18:56 : Ενταξει βγηκε η ανακοινωση για σημερα :stuck_out_tongue:Screenshot_1

Μαλάκες τι γίνεται πια? Αυτό δεν λέγεται “ανεβάζω το hype” , αλλά “είμαι μαλάκας !”. Τώρα ανέβασαν τις νέες ημερομηνίες για το Tour της… Λευκής Συμφωνίας. Αντιεπαγγελματίες μέχρι αηδίας.

Η πλάκα είναι ότι όσο το καθυστερούν τόσο πιο πολύ κράξιμο θα φάνε…

Μλκς περιμενουμε καυλωμενοι…και θα σκασει τπτ Killswitch Engage.Θα την ψαχνουμε με τσιμπιδακι μετα :grin::grin:

Μου πεσε ήδη

Παιδιά μην περιμένετε, αύριο θα βγει η ανακοίνωση

Πλάκα κάνεις… θα πάμε εμείς σε λίγο να κάνουμε πιο σωστά την δουλεία τους. Ας βγάζαν μια γαμωανακοινωση οτι λόγω τεχνικών δυσκολιών πχ, η ανακοίνωση θα γίνει αυριο. Όχι να μη μπορώ να δουλέψω σήμερα επειδή περιμένω σα μαλάκας όλη μέρα πότε θα σκάσει η ανακοίνωση

WTF? auto perimename? to apo aurio se aurio kurie Lori doesn’t help na pouli8oun kialla ticketa. this is a joke.

Αυτα τα μιξαζ ελληνικά και Αγγλικα τα λατρεύω…
Συνέχισε τα :joy:

Ποντάρω Saxon Accept Volbeat

Βλέπω όλη μέρα σπόντες για αυτά τα 3 ονόματα. Αλλά θέλω να δω επίσημη ανακοίνωση από τον μαλάκα , να χαρούμε και επίσημα