Φημες για συναυλιες #2

ισχυεί, έχουν μεγάλο κοινό. Φασίστες να μην δούμε και όλα καλα

1 Like

Ρε συ πώς γίνεται να μην σου αρέσουν οι Deftones? Έχουν μουσικάρες, είναι φοβερή μπάντα! Kαι φυσικά είχαν παίξει headliners στο heavy by the sea, καθότι είναι μπάντα μεγαλύτερου βεληνεκούς από Ghost.

Άκου αυτό. Εμένα μου πήρε το μυαλό από την πρώτη στιγμή που το άκουσα!

Ελάχιστα μου αρέσουν από αυτό το στυλ. Συμβαίνει :stuck_out_tongue:

1 Like

Πολύ καλό με γρήγορους διαλόγους και γενικά γρήγορη σκηνοθεσία, δεν καταλαβαίνεις πως περνάνε 2+ ώρες.
Κι αυτή η Chastain… αχ

:’)

Ρε παιδιά, είναι δυνατόν να μας επισκέπτονται οι θρύλοι Sorcerer στο Ηράκλειο και να μην έρχονται καθόλου τουλάχιστον Αθήνα; Μια που θα είναι δλδ εδώ κανένας διοργανωτής δεν σκέφτηκε να τους φέρει Αθήνα; Γνωρίζετε κάτι;

29468097_1035772273243829_4463477751897425384_n

2 Likes

Ας μας εκδικηθεί και καμιά πόλη που και που . Δεν πειράζει

1 Like

το 14 μετα απο ποσα χρονια που ειχαν να ερθουν οι Dirty Granny Tales Ελλαδα ειχαν παιξει μονο Σαμοθρακη

Τραβατε και σε καμια αλλη πολη για λαιβ αν καιγεστε για τη μπαντα, δεν θα παθετε κ τπτ. Εμεις μαλακες ειμαστε που τρεχουμε στην αθηνα?

3 Likes

Armored saint στο uth 2019.Και γαμω

5 Likes

χαρ χαρ, το Ηράκλειο και η Κρήτη γενικά γλεντάνε φέτος. Τι Sorcerer, τι Diamond Head, τι CORONER.

Armored Saint θα είναι σφαγή. Ανήκουν στην κατηγορία μπαντών που η λάιβ φήμη τους ξεπερνάει την δισκογραφική τους φήμη (και έχουν εξαιρετική δισκογραφία).

2 Likes

Ημουν στο γραφειο αρρωστος με πυρετο και οταν ειδα την ανακοινωση για Armored Saint εφτιαξε καπως η μερα μου… Το περιμενω πολλα χρονια αυτο το live. Ειμαι ηδη εκει.

18 χρονια περιμεναμε…αχ αυτο το an.
την μερα των priest ητανε να βαλουνε και helloween αλλα δεν εβγαινε στους χρονους της αλλαγης του stage… θελανε κανα 3ωρο λεει να ετοιμαστει… τα μονα stage set θα ειναι αυτα των priest.οι αλλες μπαντες απο ενα πανι πισω και τα μονιτορ…και εννοειτε οτι θα γινει στη μικρη σκηνη.

όχι ρε φίλε έπρεπε να τους φέρουν μόνους τους αν δεν ήταν οικονομικό το πρόβλημα

2 Likes

Καλα ρε blackie όντως τώρα θα τους βαζαν και δνε τους βάλαν για αυτό το λόγο??? Θα τρελαθούμε τελείως ρε πουστη μου? Ε ας τους φέρουν από Σεπτέμβρη μόνους, η περιοδεία συνεχίζεται, αλλά τι να πω. Επίσης ξέρεις από πηγή οτι η πρώτη μέρα θα γίνει όντως στο μικρο stage? Σαν τα κ0τοπουλα θα μαστε όπως το '12 που δεν χωράγαμε?

Σε κάποια ανκοίνωση ( δεν θυμάμαι που ) έλεγε οτι οι Sabaton θα είναι οι headliners της μικρης σκηνης. Αρα μιλάμε για κανονικά 2 σκηνές.

1 Like

Αυτο ειναι ευχαριστο. Και την απλα μας θα χουμε και δε θα φαμε στη μαπα sabbaton.
WIN WIN

5 Likes

Πάντως σε καμια επίσημη ανακοίνωση δεν λέει ούτε οτι θα γινουν lives και στις 2 κηνες ούτε ποιοι θα παίξουν στην κάθε μια. ένα μήνα νωρίτερα θα τα μάθουμε αυτα, και αν

εμενα οι πληροφοριες λενε για μικρη σκηνη priest και μεγαλη maiden.μακαρι να εχουν 2 σκηνες…παντως δε πιστευω να ανοιξουν μεγαλη σκηνη και να παιζουμε μπαλα στους priest.μη ξεχναμε ozzy επαιξε στη μικρη σκηνη στο παρελθον…θα ειναι φαση πιστευω οπως το 04.μια χαρα ειναι εκει το μερος.

Πες εκει τους γνωστους ρε @mike_blackie να φερουν Ghost καπου φετος και αφηστε τις σκηνες :grin:

2 Likes