Φημες για συναυλιες #2

Oxi rockave ρε, το rockwave εκλεισε. Την Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου 2018
οι 1000mods ανεβαίνουν στο stage του Θεάτρου Βράχων
για το φεστιβάλ «Στη Σκιά των Βράχων»
στο πρώτο μεγάλο outdoor headline show τους!

3 Likes

ενδιαφερον θενξ

1 Like

Περιμένουμε ανακοίνωση για Ghost & Refuge.

Μαζί;;;

δεν νομιζω, απλα ανεβηκαν σχετικες φωτο και αναρτησεις απο γνωστο διοργανωτη στο fb

τελικα για Leprous Θεσσαλονικη ακουστηκε τιποτα;

Το ψήνω πολύ και για Refuge… χαμός!

2 Likes

Θα πάμε να ρίξουμε καμιά παχιά με “Shame On You” και τα ρέστα :stuck_out_tongue:

2 Likes

καλά της κακομοίρας, σκέψου τώρα Trapped, Missing Link, Secrets… κτλ… με τα κουτάλια της σούπας θα τα βγάζουμε

2 Likes
4 Likes

Δε θέλω να φάω το μπιφτέκι του Mike του Blackie, αλλά το ενδεχόμενο για Metallica του χρόνου είναι υπαρκτό.

Και όταν λέω υπαρκτό, δεν εννοώ όπως πριν 4-5 χρόνια που προσπαθούσε να τους φέρει με μισή τιμή επειδή έκλειναν την περιοδεία στην Πόλη.

6 Likes

μισό για να καταλάβω, λες ότι μπορεί να έρθει ο Ασυγχώρητος (ο 1 ο 2 και ο 3 μαζί), ο Θεριστής της θλίψης; Ο πρίγκηπας του παραμυθιού; Το μικρότερο ξυλάκι; Ο έρπων θάνατος;; Λες ότι θα παγιδευτούμε κάτω από τον πάγο; Μίλα ξεκάθαρα δγιάολε!

συγγνώμη αλήθεια

9 Likes

Όπου κι αν περιδιαβαίνουν, πέρα από το Terra Vibe, τίποτα άλλο δεν έχει σημασία

5 Likes

Σιγά μην έρθει ο Clint Eastwood στην Ελλάδα.

5 Likes

Πάντα είχα την απορία : απαγορεύεται στον κάθε Blackie να γράψει “ακούγεται ότι έχουν κλείσει Metallica” και γι’ αυτό καταφεύγουμε στις -πολύ αστείες κατά τ’ άλλα- μεταφράσεις; Μήπως θα το δει ο μπατζανάκης του κάθε Blackie που δουλεύει στον Λώρη και θα τον μαλώσει; Για ποιο λόγο γίνεται αυτό;

Με την απορια θα μεινεις!

Για χαβαλέ φαντάζομαι

Οι μεγάλοι τέσσερις (ολογράφως μεταλλικά, σφαγέας, μέγας θάνατος και άνθρακας) ξανά στη γύρα; Και στην Ελλάδα; (είμαι μέσα στο κλίμα των ποστ; φοβάμαι μην το έκανα πολύ δυσνόητο)

3 Likes

Μπα νομίζω ότι είναι απλά “ρίξεπισωπεμπτη” tbt=throw back Thursday χαζοκολπακια που κάνουν στο αμεσογραμμα

1 Like

Μου αρέσει που βγήκε ο Dave και λέει ο Lars φοβάται να παίξει με τους Megadeth :stuck_out_tongue: