Φημες για συναυλιες #2

Ωνασουγαμησω! Πάνω που λες κοίτα τι ωραία στην ψηφιακή εποχή πόσο γρήγορα και άμεσα βγαίνουν τα νεακια απευθείας από την πηγή, η ίδια η ψηφιακή εποχή με τέτοια χαζοτρεντ σε χαστουκιζει στην μάπα. Πως να είσαι uptodate με όλα αυτά;;;
(έκλαψα με το αμεσογραμμα!)

2 Likes

Τους 3 τους ξέρω οι μέγας θάνατος ποιοι είναι???

Μέγκα ντεθ :stuck_out_tongue:

Χαμένοι ( και ) στη μετάφραση

1 Like

μην ακουσω μετα α δεν εχω λεφτα κτλ.κτλ…20 λεπτα τη μερα να βαζεις στην ακρη,κομπλε

9 Likes

pes ta re xrusostome. pes ta. exei maliasei i glosa mou na ta leo kai n’ akouo pipes dikaiologies.

1 Like

Θα ηταν ονειρικο αλλα δεν το κοβω δυστυχως…
Απλα ειναι μια ευχη του Σκοτ (=let’s do it again…)

1 Like

Εμενα παντως καθολου απιθανο δεν μου φαινεται…

Λέγε ρε Μπλάκι μη μας κρατάς σε αγωνία, πες μας για τους αρουραίους που θα χορεύουν μακάβρια και με απολυτότητα υπερ της μνήμης της εικόνας της μάγισσας. Φτιάξε μας!!!

7 Likes

Όντως είχε 30 άτομα; Κρίμα, μπαντάρα κ βγάζουν σταθερά ποιοιτικούς δίσκους!

Ε καλά, υπερβολές, δεν είχε 30 άτομα, έλεος.

Καμιά 50-60 πρέπει να ήμασταν =Ρ

λαιβάρα πάντως, κρίμα που (φαντάζομαι ότι) δεν πρόκειται να ξανάρθουν

Συμβαινουν αυτα

1 Like

ε έτσι κι αλλιώς από Νέα Ζηλανδία, λίγο δύσκολο να κάνουν στέκι την Αθήνα. Εγώ πιστεύω πάτωσε λόγω έλλειψης προμόσιον αν κ τους έχει η Relapse. Αλλά εκτός από τα μεγάλα ονόματά της, δεν ξέρω πόσο προμοτάρονται τα 2ο-3α ονόματα στην Ελλάδα πχ ΥΟΒ ή Unearthly Trance ή Tau Cross ή Primitive Man.

Yob μια χαρα κοσμο ειχαν στο Κυτταρο, αλλα τους ειχε φερει η Ελινα, οποτε δεν περιμενε τη Ριλαπς…

ποιοι γιομπ και ομ και ουμ ρε…μονο μεταλλικα

2 Likes

Και Γκοστ ρε κολλημένε ελληναρα

3 Likes

οκ το ξεφτιλισα λιγο αλλα πανω απο 50 το αποκλειω

για να μην μπερδευομαστε το συνθημα ειναι ενα και δεν χωραει παραλλαγες

Μονο Maiden ρε μου…

5 Likes

Θα ανακοινωθούν οι Γκοστ Ή ποσταραν φωτογραφίες στα φμπ να πάρουν κάνα λαικ?? Άντε μια βδομάδα πέρασε…

3 Likes

Πολύ φοβάμαι πως αυτό είναι. Πήγα να τσιμπήσω καμιά πληροφορία σήμερα αλλά δεν ικανοποιήθηκα από τις απαντήσεις.