Φημες για συναυλιες #2

Εγώ θα τσιμπήσω cosmote golden circle FOS στα 300€ όπως τότε στα χρυσά χρόνια με Ντεμινιο

3 Likes

Αμα γίνει ΟΑΚΑ θα εχει και FOS και κανονική αρένα, και ακόμα ίσως τις πάνω σειρές στις κερκύδες πιο φτηνά. Οπότε πολλές διαβαθμίσεις. Σίγουρα της αρένας δεν θα είναι τα φτηνότερα αλλά οχι τραγικά ακριβά. Τα FOS θ ναι ακριβά αλλά καμία σχεση με Bon Jovi πχ (μαλάκες μου, τι είχε δωσει ο κόσμος τοτε??)

οι ατσάλικα δεν είπαν οτι τα έχουν βαλει 300 ε και ο κόσμος δεν τσινάει οποτε όλα μέλι γάλα ?

πότε ακριβώς και που έχουν βάλει 300ε εισιτήριο;

Μακαρι να εχει FOS, κ ας μην ειμαι φαν θα παρω εκει. Ετσι κι αλλιως ξεκιναω απο μακρια και δεν εχω διαθεση να πηγαινω νωρις-νωρις πλεον αν δεν ειναι μπαντα που καιγομαι να δω

Ανεβαίνουν πολλά ποστ από Αραβίδη για συναυλιάρα αρχές Δεκέμβρη/ τέλη Νοέμβρη… Ακούγονται σε σχόλια από manowar μέχρι running wild… θα ξέρουμε σχετικά σύντομα φαντάζομαι

Manowar τοσο κοντα δε το κοβω.
RW μπορει

link?

1 Like

Running Wild που είχαμε δει καμποσοι περισυ - αρκετά ψόφιοι. Μεχρι και ο Πολωνος που ήταν τρελοοπαδός έλεγε οτι ήταν απο τις δέκα φορες που τους είχε δει, η πιο φλούδα.

Ε άμα παίζεις μια κασέτα πολλές φορές την μασάει το κασετόφωνο, είναι και καλοκαίρι και λιώνει…

4 Likes

παιδία τι εστί αραβίδης;

Διοργανωτής.

Με ποια εταιρεια;

Running Wild???Πυρσοι σε κλειστό χώρο επιτρέπονται??? :grin::grin:

1 Like

Τα νεκροταφεία είναι ανοιχτοί χώροι. Για κάνα τέτοιο είναι οι συγκεκριμένοι.

2 Likes

Κακιουλες :grin:

Πέρα απ την πλάκα…ΓΚΟΣΤ ΡΕ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???

4 Likes

Για Alter Bridge κάνα όραμα κανείς;

1 Like

εγω , εσυ , ο @Outshined Αντε και ο @chinaski Και ο Παντελής κάνει προσευχες σαν αλλη Λουκα για να μην ερθουν! Δεν αντεχει λεει τον φλωρο !

3 Likes