Φημες για συναυλιες #2

Δωσε καμια λεπτομερεια ρε μπλακι, οτι θα ρθουν το ξεραμε :stuck_out_tongue:

Ας δούμε λεπτομέρειες και ανακοινώσεις και έχουμε μήνες να λυσσαξουμε

5 Likes

δεν ξέρω πόσους αφορά, αλλά άκουσα πως είναι σχεδόν κλεισμένο για άνοιξη dropkick murphys

4 Likes

Στη συναυλία των Metallica θα πάνε και οι «Mόνο Maiden» ?

Ναι

2 Likes

Ελπίζω μετά να μην πέσεις σε κατάθλιψη όμως…

1 Like

nope

1 Like

δεν ξερω , θα το ρισκαρω

1 Like

Να δεις που θα φερουν και Ghost μαζι με Metallica και θα την καψουν την μπαντα για τα καλα !! Μπουκαλια θα φαει απο τους Ελληνες μεταλαδες…

1 Like

ba den nomizo se pollous aresoun oi Ghost (kala o monos eimai pia pou den tou aresoun?WTF?)

2 Likes

Όχι

Καλό πακέτο θα είναι

καλά ας δούμε πρώτα πού θα τους φέρουν…θαχει πλάκα να είναι μαλακάσσα…!

1 Like

Οχι ρε, πριν απο 5 χρονια ισως, πλεον εχουν κερδισει τον σεβασμο απο τους περισσοτερους, υπαρχουν ακομα οι “κατασκευασμα του μαρκετινγκ” αλλα νομιζω ειναι μειοψηφια πλεον.

Καλα αν γινοταν θα ηταν ονειρικο πακετο.

1 Like

Οι Ghost πρεπει να παιξουν μονοι τους full show στο Academy (και γιατι οχι και στο principal?) Να τους δουμε οπως πρεπει, με τον ηχο που πρέπει και τον κόσμο που πρεπει.

2 Likes

Μην κάνετε όνειρα για πουθενά αλλού didi= Μαλακάσα…
Τι ghost και μαλακιες φέρε και slayer μαζί να γίνει σφαγή…

E αυτο λεμε ρε δικε μου.Να ΜΗΝ φερουν Ghost σε φαση Maiden-Volbeat φετος

2 Likes

νταξ έχουμε δεί πολλά live της didι στο οακα. απλά δεν ξέρω αν metallica μπορούν να μαζέψουν τόσο κόσμο όπως acdc ή u2 ας πούμε.

Ασχετο με ghost απλα μ δωσε πασα ο MegadethaS και το σκευτομαι πολυ τον τελευταιο καιρο… θα ναι εγκλημα να μην φερουν Slayer στην final tour ελλαδα…ας σκευτουν ποσο γεγαλη προελευση θα χει,και επισης το setlist που παιζουν σε καθε live ειναι ονερικο

1 Like

Ποσο μεγαλη προσελευση θα εχει; Οσο την τελευταια φορα;

2 Likes

η τελευταια ηταν πλατεια νερου ε???κοσμο δεν ειχε πολυ(ηταν και δευτερα βεβαια),πιστευω οτι θα ειχε περισσοτερο τωρα,τωρα ποσο δε γνωριζω