Πρόταση προς τους χρήστες του φόρουμ

Καρβου δεν ειναι κακο αυτο που λες ! Ισα-ισα αποφευγουμε την δουλεια οι mods 8)

Ή το “Titan: the novelty nuclear missile! You never know when it’ll go off! Surprise your friends, amuse your enemies… start the party with a bang!”

Πέρα απ’ την πλάκα Νταρθ, δε νομίζω ότι ένα τέτοιο θρετν θα ήταν γλείψιμο ή κάτι τέτοιο όπως (κατάλαβα) ότι λες ειρωνικά. Έχουμε ήδη ένα τέτοιο θρετν και δεν είναι και τόσο γλοιώδες (η ώρα του λαού).

Δεν επιμένω στον περιορισμό. Ό,τι θέλετε. Εγώ τον πρότεινα, περισσότερο γιατί φοβάμαι μην αρχίσουν μετά και ποστάρουν εκεί μέσα ατάκες ή πανχαζα ποστς για να τα ειρωνευτούν ή και χαβαλετζίδικα ποστς ("σας θυμίζουν οι Iron Maiden τα “παπάκια”;).

Απλά, από εμπειρία θα πρότεινα ο τίτλος να είναι όσο το δυνατόν πιο επεξηγηματικός, γιατί οι νέοι χρήστες σε 1-2 χρόνια από τώρα, δε θα κάθονται να διαβάσουν το αρχικό ποστ και θα είναι κρίμα να μην πετύχει ένα τέτοιο τόπικ

Χα δεν υποννόησα κάτι τέτοιο, χαβαλέ έκανα. Ίσα ίσα που είναι μεγάλη μαλακία να κάνουν κάποιοι τα ποστ σεντόνια και να τα τρώει η μαρμάγκα.

@karvou
Βασικά μόλις τώρα κατάλαβα ότι είχες γράψει “minimum” ενώ εγώ διάβασα “maximum”!

Κάψιμο. :stuck_out_tongue:

Συμφωνώ με τον περιορισμό προς τα πάνω!

έντιτ @DarthVader

ΟΚ τότε, δε σ’ έπιασα.

Στηρίζω την πρότασή σου. Θα τα μαζέψω όλα τα σκεύη λέμε! =Ρ

Ο Shadowcaster θα ανοίξει και μαγαζί με αυτά

Shadow-who? :evil:

Έλα παραδέξου το, δεν τον έχεις

Νιώθω ΠΡΟΣΒΕΒΛΗΜΕΝΟΣ.

Τον προκαλώ σε δημόσιο sentonoduel ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ :!:

Κοίτα αν το θέμα είναι το κόμμα τότε τον έχεις, σε οτιδήποτε άλλο τα δικά σου είναι σα μαξιλαροθήκες μπροστά σε διπλό πάπλωμα.

ΡΕ ΜΗ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ, ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΩΣΕΙ ΘΑ ΣΤΕΝΑΞΕΙ Ο ΣΕΡΒΕΡ :!:

Αν γίνει τέτοιο θρεντ, θα βάλω το ποστ του jm_rotten για το IV των Zeps και μετά θα απαιτήσω να κλειδωθεί.

όταν έφτιαξα το θρεντ είχα άλλα πράματα στο μυαλό μου, αλλά προέκυψαν ωραίες προτάσεις.

Προτείνω εδώ και τώρα να δημηιουργηθεί sticky thread, στα διάφορα με ότι τίτλο γουστάρετε και να’ αρχίσουμε τα reports για το ποιά ποστς θα πάνε εκεί. Ναι αρχικά θα σπάσουν λίγο οι όρχεις των mods αλλά είναι αμαρτία να χάνονται μηνύματα ωραία

Γιατί να μην τα κάνετε quote εκεί ή να δώσετε τα λινκς τους για το αντίστοιχο τόπικ; Έτσι δε χρειάζονται οι μοντς για αυτό, ούτε τώρα, ούτε στο μέλλον. :wink:

ναι ισχύει κι αυτό

ισχύει , ίσως το καλύτερο ποστ π έχει γραφτει έβερ .

επίσης , να πω πως ότι και αν γίνει τελικά με το θρεντ π λέτε η ιδέα του μπλογκ είναι πιο ελκυστική .ξέρω πολύ κόσμο που βαριέται να ψάχνει σε φορουμς ή για τον οποιοδήποτε λόγο δν θέλει να συμμετέχει σε αυτά . άσε που τα μπλογκ έχουν σαφή διαχωρισμό από τα κυρίως κείμενα και τα σχόλια που τα συνοδεύουν . 8)

αυτή είναι η δικιά μ άποψη .

ΕΔΙΤ . ότι και να γίνει , θρεντ , μπλογκ και εγώ δν ξέρω τι … θέλω τιμής ένεκεν το ποστ του jm_rotten για το IV των Zeps να μπει σαν πρώτη ανάρτηση .

Φίλε χρήστη, θες να κάνεις κουότ σε κάποιο ποστ σε κάποιο ποστ που περιέχει 35 εικόνες μεγέθους 1280χ1024 για να γράψεις ένα απλό +1? Παρότι είναι εντελώς ανούσιο, αν θες τόσο πολύ να το κάνεις, βάλτες σε ένα γαμημένο ΣΠΟΗΛΕΡ ώστε να μη χρειάζεται μια αιωνιότητα και μια μέρα για να φορτώσει η σελίδα :!:

επίσης μπορεί να μπει στους κανόνες του φόρουμ μια υπόδειξη για τις μεγάλες εικόνες?

θυμάμαι ο razor7 ποστάρει στο ‘τι ακούτε’ κάτι εξώφυλλα 2500x2500 (λες και δεν μπορεί να βρει το εξώφυλλο του ‘Seasons in the Abyss’ σε νορμάλ ανάλυση) και του την έχω στημένη την επόμενη φορά για ριπόρτ (τσάτσος ναι).
Δε λέω όταν ανακοινώνεται μια συναυλία και υπάρχει μόνο μια μεγάλη αφίσα ή ένα σκρήνσοτ από επίσημο σάιτ κλπ, εκεί οκ, αλλά τα εξώφυλλα 1500x1500 είναι και αντιαισθητικά και πιάνουν τσάμπα bandwidth.