Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

Απλός και κατανοητός ο τίτλος του θρεντ: έχετε ζωάκια? αν ΝΑΙ, τοτε ποσταρετε φωτο τους να τα αγαπησουμε και εμεις! :lol:
αντε ποσταρετε φωτο και οσοι θα θελατε να εχετε ζωακι ποιο θα θελατε (πχ αν θα θελατε μια συγκεκριμενη ρατσα σκυλου)…
οταν εχω τη δυτανοτητα θα ποσταρω φωτο του πιο ομορφου γατου που εχω δει ποτε στη ζωη μου και πλεον τον εχω να με πρηζει!

Ε, ποσταρετε και ονοματα να γελαμε! :lol:

ωραια…επειδης βαριεμαι αρχιζω!!!:stuck_out_tongue:

το μοναδικο γατοσκυλο…ο [B]Τουλουζ[/B](αυτον τον παιρνουμε βολτες στα βουνα μαζι η χωρις τα σκυλια…και μπαινει στο αμαξι να φυγουμε πριν απο μας…η υπερτατη λατρεια…καρδουλες!!!)

η [B]Τεσλα[/B]

η [B]Κιαρα[/B](ναι ρισπεκτ στ Lion king και τη κορη του simba:p) που αναρωτιεται αδικως γιατι κολλαει με την αιγυπτιακη συλλογη

τα μικρα([B]ιρμα [/B]και[B] κιρκη[/B] μαζι με τον τουλουζ)

Ο [B]Παρης[/B]

η [B]Νιντζα[/B](αμα δει αλεπου ειναι σαν τον Highlander…there can be only one!!!προχθες εγινε μανα 5!!!χεστικα πανω μου απο τη χαρα μου)

και δω ο [B]'Αρκτος[/B] που εχει μια μανια να μιμειται τις γατες…εδω προσπαθει να κατσει οπως η γατα που καθοταν πριν εκει!!!λιωνω στο γελιο καθε φορα!!!

καλα ποιος εισαι? ο εις βεντουρα η ο ντουλιτλ?:stuck_out_tongue:
ολοκληρο ταγμα!

:lol::lol: ναι κανουμε συλλογη:p
+λειπει μια γατα ακομα αλλα δεν μπορω να βρω φωτογραφια…αδερφη του παρη,ιδια ακριβως ειναι αλλα σε γκομενακι βερσιον

ελα ρε και η δικια μου σκυλα λεγοταν κιαρα για τον ιδιο λογο

πεθαινε προπερσυ :frowning:

εγω εχω ενα σκυλο
μια χελωνα
9 παπιες
και μια καμηλοπαρδαλη

αλλα θα βαλω φοτοζ απο δευτερα

WTF???

http://images03.olx.gr/ui/9/55/78/1291288893_143264778_1-Pictures-of–LABRADOR–1291288893.jpg

γλυκουλικο!

autos einai o Loki mou :smiley:

δυστυχώς δεν μπορώ να βγάλω φωτογραφία (δεν έχω ούτε κάμερα και το κινητό μου είναι γτπ) αλλά έχω μια χελώνα ακριβώς ίδια με αυτή

και έναν παπαγάλο ίδιο με αυτόν

τρώει σαν πούστης!

Πολύ όμορφο :smiley:
Lab είναι e ?

o θεος μου

λουτρινο?

εχει γινει πλεον μασκοτ στο φορουμ :bow::bow::bow:

:D:D

[SPOILER][SIZE=“1”]μπάλες[/SIZE][/SPOILER]

[QUOTE=Deadmeat;1131286]αντε ποσταρετε φωτο και οσοι θα θελατε να εχετε ζωακι ποιο θα θελατε (πχ αν θα θελατε μια συγκεκριμενη ρατσα σκυλου)… QUOTE]

Δράττοντας την ευκαιρία απο αυτό το σκέλος και για να κάνω ολίγον τι χιούμορ,όταν με το καλο εμφανιστούν οι χρονικές ανωμαλίες που εμφανίζονται στη σειρά Primeval,αφού θα πάω μια βόλτα στο Κρητιδικό,θα φέρω πίσω στο Νεογενές έναν Πρωτοκεράτοπα για κατοικίδιο!

ο τουλης… το πιο μοναδικο γατακι στον κοσμο (λιγο ατιμος τωρα που εχει μεγαλωσει λιγο αλλα παντα μοντελακι!) :slight_smile:


εντιτ: καλα pax εισαι τεραστιος που εχεις τοσα πολλα! σε ζηλευω απεριοριστα!

Δεν εχω καθως ειναι πολλες ωρες αδειο το σπιτι και θα ηταν ζορι. Στο μελλον ισως…Αλλα ρε παιδια, ενα πραγμα με εμποδιζει απο το να παρω ενα σκυλο, μελλοντικα εστω (γιατι εχω αδυναμια σε αυτους). Δεν ποναει παρα πολυ οταν “φευγουν”? Δενεσαι τοσο και μετα…