Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

Hokam, αν βρει ανοιχτό παράθυρο θα φύγει ή κάθεται ούτως ή άλλως;

Koίτα,έχουμε παντού σίτες,οπότε δύσκολα να φύγει,αλλά ωστόσο μια φορά που βγήκε κατά λάθος,πέταξε καμιά 50αριά μέτρα και γύρισε μέσα.Είχαμε άλλα δύο κάποια στιγμή,αλλά τα αφήσαμε γιατί δεν παλευόταν. Εκείνα βέβαια τα βρήκαμε πιο μεγάλα,οπότε παραήταν άγρια για σπίτι.Αυτό δεν θα μπορούσε να επιβιώσει έξω,γιατί θα περίμενε ακόμα και την τροφή στο τραπέζι…:stuck_out_tongue:

Βασικά έχει άπειρο γέλιο επίσης το ότι το βράδυ μπαίνει στο κλουβί μόνο του πολλές φορές και περιμένει να του κλείσεις το πορτάκι και σε περιόδους που έχει καύλες,φουσκώνει,γίνεται σαν μπάλα και σου αεροπηδάει το χέρι.:!:

Hokam, απλώς σταμάτα να μιλάς, θα βρω πού είσαι και θα στον κλέψω.

Βίντεο.
Τώρα.
ΘΕΛΩ!

στην αυλή το έχεις αυτό?

ποια αυλη ρε? στα ιλισια?
στην ταρατσα το εχω

ε συγνώμη. που να ξέρω που μένεις…

κατά τα άλλα δεν εχω φωτογραφική να σας δείξω τον γάτο μου όταν του βάζεις φαγητό. απο την μια πεινάει, απο την άλλη βλέπει το πόδι και θέλει να τριφτεί. μιλάμε για μερικά δευτερόλεπτα παθαίνει κοκομπλοκο το γατί . δεν ξέρει τι να κάνει

Το φανταζομαι, γιατι μου εχει τυχει με γατί κι εμενα. Λυση: το χαιδευεις πριν το φαγητο να χορτασει χαδι το ζωντανο!

http://youtu.be/8fwXeBCMrT4

Η προκομμενη γατα μου μού εφερε χτες αλλο δωρο, αυτη τη φορα (πρωην) πετουμενο. Αναρωτιεμαι τι να κανει το πουλι του hokam!!

[COLOR=“White”]_____[/COLOR]

Τι με κανεις κουόουτ, Deckard? Ξέρεις εσυ τι κανει το πουλί του hokam; Άμα ειναι ζωντανό ή ψόφιο;
:wink:

κυκλοφορούν κάτι φήμες από στόμα σε στόμα πάντως

Πουλί… στόμα… Δε μας τα λες καλα! Θα μας παρεξηγήσουν!!! :roll:

Ε το γαμησες και ψοφησε.

Hokam, αυτο ειχε ΠΟΛΛΗ πλάκα!!! Νά σαι καλα!! Και συ και το πουλί σου!! χαχαχα!!

Βλαμμενη μας βγηκε και αυτη μωρε?

Πλακωσανε τωρα όλοι οι ζηλιαρηδες, Theron και Xemnas, και λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του. Ας είχατε κι εσείς πουλιά, μάγκες, να ρωταγα και για τα δικά σας. :smiley: (ευτυχώς που δε διαβάζουν τα Off topic οι επισκέπτες. Αμφιβάλλω αν θα αποφάσιζαν μετά κάποιοι να κάνουν εγγραφη!)

Μπορεί να σου έστελναν φωτογραφίες από τα πουλιά τους.

προσοχή μόνο με το resize