Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

Η γατουλα μου πάντως θα εκτιμούσε το ίδιο το ζωντανό. Θα σου περιέγραφα τι του κανει μέχρι να το σκοτώσει, αλλά είμαστε σε φόρουμ και κινδυνευω να χαρακτηριστω χυδαια, γιατι θα το πάρετε στραβά, σας ξέρω τωρα πώς σκεφτεστε μερικοί. :youwish:

Κρατιέμαι και δεν κανω πλάκα με το resize, που μόλις είδα. Πώς κρατιέμαι, ένας Θεός το ξέρει… :-DDDD

Τον βρήκαμε χθες βράδυ όταν γυρνούσαμε στα σπίτια μας μαζί με έναν φίλο. Κλασσικά με ακολούθησε 300-400 μέτρα μέχρι το σπίτι, έκατσα και έπαιζα μαζί του κανένα 20λεπτο. Τέτοια χαρά από αδέσποτο σε άγνωστο άνθρωπο μάλλον δεν έχω ξαναδεί. Όταν έφυγα και έκλεισα την πόρτα της οικοδομής καθόταν απ 'έξω και με κοιτούσε με την παρακάτω φάτσα και κουνούσε την ουρά του πέρα-δώθε. Με συγκίνησε βραδιάτικα… πραγματικά μακάρι να μπορούσα να τον πάρω σπίτι…

ωραίος. σκύλος με έχει ακολουθήσει 6 χιλιόμετρα στη λαρισα παλιότερα!! συνέχεια έλεγα, “ε τωρα θα σταματήσει”. αλλά οχι. βασικά ένιωσα κάπως γιατί δεν ήξερα αν και πως γύρισε. αν ειχε να γυρίσει. ήταν και δεν ήταν σπιτιού

Ρίτσης

H Νεφέλη μου…

κι αυτόν εδώ τον βρήκα τα Χριστούγεννα σε πάρκο, μόνο του με σπασμένο πόδι. Του έβαλα γύψο, τον έχω σπίτι μου και αναζητούμε μια οικογένεια να τον αγαπήσει και να τον υιοθετήσει… Όποιος/α ενδιαφερεται μ’ ενημερώνει…

Κούκλα η Νεφέλη, γλύκας κι ο μικρός!
Πόσο καιρό μπορείς ακόμα να τον κρατήσεις; Θα τον έπαιρνα, αλλά δεν εξαρτάται μόνο από μένα και δεν μπορώ να δεσμευτώ για σίγουρα τώρα…

Οχι παρα πολυ. Σε καμμια βδομαδα θα βγει ο γυψος, μετα θα δω τι θα μου πει ο γιατρος και βλεπουμε…
Οποτε εισαι σιγουρος μου λες!

Ηθελα να ποσταρω κι εγω μια φωτο του αγαπημενου μου σκυλου, που δε γαβγιζει μεν, αλλα δαγκωνει και γλειφει ο μπαγασας, αλλα οταν αντιληφθηκε τι παω να κανω μου εδωσε να καταλαβω οτι διαφωνει με τοση δημοσιοτητα. Τωρα που το σκεφτομαι, μαλλον στην Κακοποιηση ζωων θα του αρεσε να τον ποσταρω, γιατι εχει φαει πολυ ξυλο τελευταια


απο μενα, απο ποιον αλλον; :roll:

Η κοριτσάρα μου!

[SPOILER]

[/SPOILER]

και εμεις εχουμε κατι κοριτσαρες που πριξαν τα @@ με τις γκομενοδουλειες τους…

και απ ποτε ο μπαμπας παρενοχλει σεξουαλικα την μικρη του κορη…? τσκ τσκ τσκ

disbeer είναι κούκλα!

H Λιζα!!!

](http://imageshack.us/photo/my-images/21/59bm.jpg/) Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

εδώ είναι το κουτάβι… βγηκες ο γυψος και περπαταει, τρεχει μια χαρα!!! όποιος/α επιθυμει να το υιοθετησει μ’ ενημερωνει!!!

Ο τυπάς φέρει το όνομα Λουκουμης και είναι ο Bowie των γατιών: έχει ένα μάτι πράσινο και ένα γαλάζιο. Cat people κι έτσι!

δεν βλέπουμε κάτι

Μπορεί να λέει για τον Κόμαζετς

α οκ. τον θυμάμαι που γυάλιζε το μάτι του

*το δεξι

Δεν βλέπετε λόγω κακού φωτισμού και άθλιου φωτογράφου (εμένα) :stuck_out_tongue:

βρε δεν φαίνεται η εικόνα καν

περίεργη μέρα σήμερα. εδώ και 12 λεπτά δεν με έχει χαϊδέψει κανείς!!!