Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

SOS!!! Girls and guys!!! Χαρίζεται η κουκλίτσα της φωτογραφίας:

Είναι περίπου 5-5.5 μηνών, εμβολιασμένη, φιλική και ήσυχη σε γενικές γραμμές. Δυστυχώς ο αφέντης του σπιτιού

[SPOILER]
Αυτό εδώ το κάθαρμα! :p[/SPOILER]
δε χάρηκε ιδιαίτερα με την άφιξή της κι έτσι αναγκαζόμαστε να την δώσουμε.

Περιοχή: Αθήνα-Κέντρο.

Για πληροφορίες, pm. Ευχαριστώ!!

Εχουμε ολόιδιες γάτες. Τυχαίο ?

ξέρεις κάτι που δεν ξέρω?
ή μου την πέφτεις και δεν το κατάλαβα?

η γειτόνισσα

πάλι αυτή μωρέ? ε τι θα γίνει κυρα μου?! ελα απο δω να τα πούμε!!!

To χελωνονιντζακι μου:

Και τα σαλιγκαρακια μου!

Ας βάλω και γω τον μπόμπιρα εδώ για τα δικά του 15 λεπτά :stuck_out_tongue:

Ωραίος ο μικρός :smiley: Pug είναι ή κάνω λάθος; Πρέπει να είναι τρελός γκομενομαγνήτης πάντως :Ρ

Ναι pug είναι ο αλητάμπουρας

εχεις κατοικιδια σαλιγκαρια?

Γιατι, τα ορεγεσαι μηπως? :stuck_out_tongue:

Λιγα λιγα γιατι ειναι και πολλα :slight_smile:

Μαγιουλης

Μιου

Φοιβος

Εκτορας (RIP) τον εχασα αρχες του χρονου φετος

Εχουν σειρα…Τσοκο (η σκυλιτσα μου), Μισσα και Ρενια (αδερφια γατες)

^ Χαριτωμενα και με ταιριαστα ονοματα. Να τα χαιρεσαι!

Ευχαριστω! :slight_smile:

Sofa φοβερή η παρέα σου. Το Φοίβο τον κόβω για μεγάλο αλήτη…με την καλή έννοια. Μπράβο σου που μπορείς και τα φροντίζεις όλα αυτά μόνος (;).
Εγώ δεν έχω ζώα αλλά χαίρομαι τη γατοπαρέα που διατηρεί η μητέρα μου. Δυστυχώς από χθες αγνοείται η τύχη μιας εκ των μικρών της, της Μπουμπουνέλας (δεν έχω φωτό) και είναι αρκετά στενοχωρημένη.

Arian, να σαι καλα.

Ναι ο Φοιβος ειναι οντως ο πιο αλητης και ο “γατομπαμπας” ολων εδω.
Δεν τα φροντιζω μονος, ειναι και η συζυγος και ο μεγαλος μου γιος, που θα παει τωρα Β λυκειου, και επομενως υπαρχουν πολλα "χερια¨ (εχω και αλλα δυο πιο μικρα παιδακια, 6 + 2,5) και εκτος απο φροντιδα τους δινουν και αγαπη ,

continued…

Ρενια

και Τσοκο

Κοιτα τον! Στα στρωματα ξαπλωνει. Ενω η αλλη η καημενουλα στα κρυα μαρμαρα και τα τσιμεντα. Και μετα λετε [I]Πφ! Γυναικες! [/I] Στα πουπουλα σάς εχουμε τους σερνικους που μιλατε κι αποπανω :p:)
Arian, ελπιζω να βρηκατε τη Μπουμπουνέλα σας :slight_smile:

…Τσοκο…θυληκια… :slight_smile: (καλε δεν ειδες τη καρδουλα μας και το μωβ -οτι ειναι αυτο τελωσπαντων με τα χρωματα εμεις οι αντρες ξερεις- λουρακι :slight_smile: )

Συνηθως η Ρενια, ειναι αραχτη στην poang, χτες ειχε βγει στο μπαλκονι να παρει αερα και να κουτσομπολεψει την γειτονια. Η μαχη γινεται με το Φοιβο και την Τσοκο, που οπου ξαπλωνει η Τσοκο, παει ο Φοιβος και τις τριβεται και η Τσοκο απο τον φοβο της την κανει με ελαφρα… :slight_smile: