Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

Τί φατσούλα είναι τούτη!!!

η φωτογραφία είναι την ώρα που του έφαγαν το μπιφτέκι του?

Εντάξει, δεν είχα πάρει καν χαμπάρι την ύπαρξη αυτού του θρεντ. Μία και μία οι φωτός παιδιά, μπράβο! Είναι πανέμορφα τα άτιμα. :stuck_out_tongue:

Ορίστε και 2-3 φωτός της γυναίκας που μου κάνει δύσκολη (αλλά και πολύ πιο ευχάριστη ταυτόχρονα) τη ζωή. Η Φάτσα!!!

[SPOILER]

:D[/SPOILER]

Και σε ολόσωμη, αποκαλυπτική φωτό. 8)

[SPOILER]
[/SPOILER]

Και άλλη μία πιο πρόσφατη. Όχι, δεν έχει χοντρύνει, όοοοχι. :PP

[SPOILER][/SPOILER]

ΓΑΜΑΤΗ!!!

τι βλεμμα παραπονεμενο ειναι αυτο???ρε ειναι φατσαα:D

H Λούσυ μου! :slight_smile:

:lol::lol:
Η φωτογραφία αν δεις και την ώρα είναι τραβηγμένη πρωί ενώ ετοιμάζομαι να φύγω για δουλειά…

…και μου κάνει αυτά και με καθυστερεί! :smiley:

Κουνελάκι δεν έχει κανείς? :slight_smile:

Eιχαμε αλλα το καναμε στιφαδο.

Οχι νταξει δεν τα καναμε στιφαδο,ειναι ωραια τα κουνελακια,αλλα εγω πρτιμω τσ σκυλια.
Mule τι φατσα ειναι αυτη ρε?Κουκλα!

Καρδιές, αγάπες, χειραψίες με “συγχαρητήρια” και “να σου ζήσει”, και λοιπά. Λέμε ένα ενθουσιώδες ΝΑΙ στα κουνέλια και τους κουνελόφιλους. :PP (το ίδιο πάει και στο κουνέλι του Μάνου πίσω).

είχα κι εγώ κουνέλι παλιότερα (και γάτα με γατιά) αλλά δεν έχω κρατήσει καμία φώτο.Σκοπεύω στο μελλοντικό δικό μου σπίτι να υπάρχει κουνέλι-ξανά-και σκυλί :smiley:
Παιδιά τέλειες όλες οι φωτογραφίες,να σας ζήσουν και να τα χαίρεστε!Το σκυλάκι σου Mule τα σπάει,θέλω να το πάρω αγκαλιάάά!Όσο για την Φάτσα,επιτέλους την είδα σε φωτογραφία γιατί από κοντά απ’ό,τι έχω καταλάβει δεν θα επιβίωνα για να την δω :stuck_out_tongue: φαίνεται άγριο θηλυκό γρρρρ! :stuck_out_tongue: έγκυος ειναι ρε Αλέξανδρε ή την ταίζετε όλη μέρα;

Όχι ρε συ. Όπως όλα τα γατιά όταν “κουρνιάζουν”, φουσκώνει. Γίνεται σα μπάλα. Αν τη δεις να κινείται δεν είναι τόσο χοντρή. :PP (μπορεί να ποστάρω καμιά ακόμα φωτό μελλοντικά για να το αποδείξω :P)

Όχι οτι δε της χρειάζεται η δίαιτα δηλαδή… Είναι πολύ κακομαθημένη.

Αλεξ μηπως η γατα ακολουθει συνηθειες του αφεντικου της?:stuck_out_tongue:

Έχεις δίκιο. Όταν ξαπλώνω φουσκώνει η γούνα μου και γίνομαι σα μπάλα. :PPP

(αυτό εννοούσες φαντάζομαι :P)

το πιο τέλειο είναι όταν φουσκώνουν τα καναρίνια :smiley:

Ωραία και τσαχπίνα η γάτα σου Ellanor!

μπεεεεεεεεεεεεεεεε

Φατσάρα το σκυλί του Mule και γνωστή αγάπη το ναζιάρικο γατί του ellanor. Να σας ζήσουνε!:smiley:

Ανίδεε κι εσένα το αρνάκι σου είναι γλυκούλι!!

[SPOILER]Δίπλα ακριβώς στο ποστ έχει διαφήμιση Μύθος, γέλασα.:p[/SPOILER]

Εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να συμβάλω.:frowning: Εκτός άμα κάτσω να βγάλω παπαρατσικές φωτο τα άπειρα γατιά της αυλής.

Ο αντρούλης μου ο γαλανομάτης ο όμορφος
τώρα τελευταία είναι λίγο κατατονικός :stuck_out_tongue:

[SPOILER]



[/SPOILER]

σκατα αναλυση,απο παλιο κινητο,αλλα ειναι γαματη η μικρη.