Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

Χαχαχαχα αυτο το μικρο πατσαβουρι του θεριου το λατρευω, ειναι τα καλυτερα σχυλια αυτα.

[SIZE=“4”][B][FONT=“Arial Black”]ΚΙΤΣΟΣ[/FONT][/B][/SIZE]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

8O8O8O
ΑΓΑΠΕΣ ο Κίτσος…

τί ζωάκια είναι αυτά…! τα λατρεύω όλα…! :slight_smile:

L.eye o Κιτσος ειναι φωτομοντελο!Ολες οι φωτος ιεναι μια και μια!

θεούλης και γλύκας ο Κίτσος! να έναν τέτοιον θέλω :smiley:

Wtf Κίτσος? Γιατί Κίτσος??? 8O

Είχε η γιαγιά μου παλιά ένα καναρίνι μ αυτό το όνομα, αλλά το θεωρούσα δικαιολογημένο γιατί ήταν ΚΙΤ-ριν-ΟΣ
Αξιαγάπητα όλα τα ζούδια, αλλά τρώνε σκόνη απ’ τον Ανατόλι της Πάπιας. Γινόμουν άνετα κτηνοβάτις για χάρη του…

λατρευω τα πατσαβουρομαλτεζακια! τα μονα απο τα μικρουλικα που πραγματικα αξιζουν! αλλα και εγω με κιτσο ειμαι!!!

ετσι και βαλω τον σκυλο μου τον mani θα τρελαθειτε ολοι…!! :lol:

ΟΦΕΙΛΕΙΣ να τον βαλεις!

και εμένα ΚΙΤ-ριν-ΟΣ είναι.

Και επίσης είναι… Ο ΚΙΤΣΟΣ. απλά.

Έλεγα να τον πώ σίμπα αρχικά αλλά με έχει προλάβει γνωστός και δεν λέει.

Έντιτ:

ομγ πέρασα όλη την ουσία του ποστ σου.

ξηγήσου με πικς!

τα κουνελια ειναι αδιαφορα
και οι γατες ασχημες με αποκορυφωμα αυτη της almighty που θυμιζει τη γατα της rachel
παρ’ολα αυτα τη στηριζουμε γιατι μας ειπε οτι την βρηκε
ολα τα σκυλακια απο οτι θυμαμαι που εχουν ποσταριστει ειναι αξιαγαπητα
αλλα κανενα οσο το δικο μου
http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1141760&postcount=37

αν δειτε στο τελος του ποστ λεω οτι θα ερθει κι αλλο παπακι στην παρεα και τελικα ηρθαν τρια
το ενα ειναι ασχημο (τερμα αριστερα) , το αλλο εγγλεζικο (τερμα δεξια) και το αλλο ειναι το καλυτερο που ειχα ποτε (κοκκινο arsenal)

Δεν αγαπάω καθόλου JTN, αγαπάω πολύ reddish nut, παρόλο που εξέφρασε επιθυμία να μου κακοποιήσει σεξουαλικά το γάτο!

Btw, έπεσε θύμα απαγωγής την προηγούμενη εβδομάδα, τον βρήκαμε μετά από χίλια ζόρια και από μαρτυρίες γειτόνων, τον είχε σουφρώσει μία τύπισα γιατί ενσάρκωνε, λέει, ένα πνεύμα προστασίας σταλμένο μόνο γι’ αυτήν κλπ κλπ, και τον βρήκαμε 3 μέρες μετά στο σπίτι της νηστικό και γκανιασμένο από τη δίψα…

Προσέχτε λοιπόν τους παλαβούς, και προσέχτε όταν “σώζετε” ζώα από το δρόμο

8O

Κατγουμαν την ειχε δει!Αυτη πως τον πηρε δηλαδη?Μεσα στο σπιτι δεν τον εχεις?

Όχι, το σπιτάκι του είναι στον κήπο, τώρα τελευταία έχουμε αρχίσει να τον βάζουμε μέσα γιατί μας έχει πάει ΝΑ μην τον ξανασουφρώσουν, εξ’ού και στις φωτογραφίες μου έχει καταλάβει το κρεβάτι

Απο εδω η Tefnutαρα μου!

είναι γλύκα πραγματικά!!!
απίστευτη φατσούλα

Σε ευχαριστω!:smiley:

αχουυυ!!! τι γλυκο πλασματακι!Ειδικα οπως κανει τα χερακια του ειναι τελιο :smiley: να το χαιρεσαι Λενα!

Τον έχεις περάσει λαδομπογιά??

Είμαι κατά της σεξουαλικής βίας. Αν επιμένεις όμως, μ ένα καλό κάστινγκ και λίγη σκηνοθεσία, γίνονται θαύματα :stuck_out_tongue: