Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

Κρίμα ρε Deadmeat ήταν γλύκας ο γατούλης σου, αξιολάτρευτος :confused:

Ωραίος ο τούλης σου moon_madness!!! :slight_smile:

:lol3::lol3::lol3:
γάμησε ο παπαγαλοπαοκ.

ηταν η χειροτερη στιγμη του καλοκαιριου. ηταν μολις 2,5 ετων και ολα συνεβησαν μεσα σε 1,5 μερα. ηταν κομπλε το ενα πρωι, μετα κρυφτηκε και ηταν απαθης, το επομενο πρωι τον πηγαμε στον γιατρο μα τιποτα… ηταν μεγαλος και πανεμορφος και με απιστευτη προσωπικοτητα και μυαλο (αν και λγο αλλαζονας)… κριμα…

:lol3::lol3::lol3: δεν υπαρχει!!!

έλα μωρέ η ψυχούλα! :confused: ήταν πράγματι πανέμορφο (από φωτος που είχες ποστάρει)

πω θα’θελα ένα μικρό, χαριτωμένο και τριχωτό κατοικίδιο… αλλά δε νομίζω ότι επιτρέπεται ή μάλλον δεν ξέρω… μέσα σε διαμέρισμα όμως; λίγο δύσκολο… η μαμά μου θα φύγει, αν βάλω ζωάκι μέσα. :stuck_out_tongue:

με τα γατακια γινεται αλλα αφου δεν θα παιζει πολυ στη φυση θα πρεπει να παιζεις πολυ μαζι του εσυ. και οταν ειναι μικρα ειναι τελεια!

ενα τελευταίο…οι κροκέτες είναι κάπως σκληρές…τι μαλακώνουμε κάπως? ή αφήνουμε το ζώο να το παλέψει το θέμα??

O δικός μου μια χαρά τις κρατσανάει πάντως!! Πάρτε και κανά δυο ακόμα με τον τούλη!
Η πρώτη που είναι στην καμινάδα, είναι απολύτως φυσική, χωρίς εφέ!!

^^στην πρώτη φώτο βλέπουμε τον δαίμονα, και στην δεύτερη τους sabbath:p

*ωραίος είναι

[B]edit.[/B] τιε κροκέτες τις έφαγε περαστική γάτα,!! η δικιά μου τις εκλασε…χαχαχαχ

τρελό update.!!
η γάτα που εδώ και 3 εβδομάδες είναι ολη μέρα μαζί μου και αναρωτιόμουνα γιατί δεν φεύγει ποτέ, είχε γεννήσει 5 γατάκια, τα οποία μόλις ξεμύτισαν απο την κρυψώνα τους…!!(χαμπάρι δεν πήραμε) αυτή τη στιγμή στην αυλή γινεται ο πανικός…παίζουν, μαλώνουν, μυρίζουν, ανακαλύπτουν, τρομάζουν με το καθε τι…

είμαι σαν το παιδάκι…!! :smiley:

*γάλα κανονικό δεν πίνουν, αν τους πάρω ?
**η μάνα τους βέβαια είναι κουρασμένη του θανατά…(Και τώρα είδα το γιατί…αυτή τη στιγμή βυζαίνει και τα 5.!! και δεν εχω φωτογραφική .!!κριμαααα)

*απο το κινητό μου, για αυτό δεν φαίνεται καλά…

έσκασαν μύτη απο την κρυψώνα τους, και έχουν ξεζουμίσει την μάνα τους
αυτη την στιγμή παλεύουν σε δυάδες, και ενα παλεύει με ενα λουλούδι.

χαζομπαμπάς alert

εδω είχα χεστεί από την χαρά μου που απλά εδω και 3 εβδομάδες ήταν η γάτα συνέχεια στο σπίτι…οχι και να έχει και 5 παιδιά.!! :smiley:

κοιτα υπαρχουν ειδικα γαλατα για μικρα μωρακια αλλα εγω μια φορα που ειχα βρει ενα μικρο στο δρομο του πηρα ενα (πληρες) σαν και αυτα που πινουμε και ηταν κομπλε. μια φιλη μου που ξερει μου ειχε πει να παρω βεβαια νουνου, το εβαπορε. αν θελησεις να τους δωσεις γαλα καποια στιγμη να το ζεστανεις ελαφρα, ισα ισα να φυγει το κρυο γιατι αλλιως θα τα πιασει διαροια απο τις καλες! καλη συνεχεια με τα μικρα. (τα γατακια μεχρι και τους 4-6 μηνες ειανι σκετη ηδονη, ειναι απιστευτα οταν παιζουν!)

σε σουπερμάρκετ νομίζω [αν όχι τότε αναγκαστικά σε πετσόπ] υπάρχουνε ειδικά γάλατα για νεογένητα αν και το καλύτερο είναι να βυζαίνουν από την μάνα τους

και για να ποζεριαστώ και γώ

[SPOILER][/SPOILER]

τα βρήκε η αδερφή μου σε σακούλα στον σκουπιδοντενεκιέ (!) μόλις λίγων ημερών
από τα 3 το 1 επέζησε με αντιβιοτικά χάπια

[SPOILER]




[/SPOILER]

Αχ θέλω κι εγώ:) Είναι τόσο γλυκα, να τα φας ! :lol::slight_smile:

η τελευταία φώτο είναι, “βγάλε βυζί να με ταΐσεις.!” :smiley:

εχω κ γω τετοια! 5 καινουρια μελη8)

αυτος ο μονος του, φαινεται οτι προοριζεται για μεγαλα πραματα απο το υφος και το ατιτιουντ…

Όχι ακριβώς φωτογραφία, αλλά ορίστε το ΠΟΥΛΙ:

Χα!!! τέλειο(ς?) !!! :smiley: