Πανελληνιες

μωρε λιγη θεωρια εχασα, καπου 2 στις 20 γιατι ειχα να τη κοιταξω μια βδομαδα :stuck_out_tongue:
δεν τη παλευα να το ανοιξω ψες.

Δινει ενας συμμαθητης μου [SPOILER]ετων 37[/SPOILER] και “παρακολουθω” τις Πανελληνιες μετα απο πολλα χρονια.
Θελει να περασει Πληροφορικη στο ΠαΠει , και σημερα στην Διοικηση το υπολογιζει για κανενα 18 οτι εγραψε…Στα αλλα Εκθεση(ή οπως το λετε σημερα), Μαθηματικα-Φυσικη πηγε ετσι και ετσι ( κανενα 13-14 πιστευει).
Τι λετε, εχει ελπιδες;

Έμορφα και άριστα σήμερα!!! Οε οε οε, γαμώ το ΑΟΔΕ!!! :smiley:

αντίο

Ρε,

[B][SIZE=“5”]ΤΕΛΟΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗ ΖΩΗ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE][/B]

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

ΥΓ αγάπησα τα θέματα του ΑΕΠΠ

Καλά αποτελέσματα για αύριο ντουντζ :slight_smile:

Για 37 χρονων εργαζομενος …καλα νομιζω οτι πηγε:)

13861 μορια στο 4ο πεδιο

Καλη επιτυχια και στους υπολοιπους:)

ελπίζω το γεωπονικο ζωικης παραγωγης και υδατοκαλλιεργειων να 'χει τουλαχιστον καλα μουνια. εχασα το φυτικης για 200 μορια που με ενδιεφερε εστω και λιγο.

Ε δεν είναι και ΦΠΨ

μπρο αν σ αρεσει κατι παρα παρα πολυ και δε το καταφερες ΑΝΕΤΑ ΞΑΝΑΔΩΣΕ.

αθηνα περασα, εννοειται πως θα ξαναδωσω. γι’αυτο λεω, τουλαχιστον να μου προσφερει κατι και η σχολη που περασα. :stuck_out_tongue:
ειναι αδυνατο ομως με τετοιο διαβασμα που εριξα. ηλιθιοι παραγοντες με εριξαν, οπως οτι ημουν πραγματικα κουρασμενος στο τελος και διαβαζα μεχρι και τη μερα πριν δωσω και οτι με ψαρωσαν τα δυσκολα θεματα λιγακι… τελοςπ.

Εστω και σαν πολυτεκνος, περασε στο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) :slight_smile:
Θα τον φερνω σαν παραδειγμα στους μαθητες μου στα ΙΕΚ που βαριουνται/δεν θελουν/δεν μπορουν/δεν…να δωσουν ξανα πανελληνιες:-k[-X

Εφαρμοσμένων μαθηματικών και φυσικών επιστημών στο ΕΜΠ λοιπόν…καλή σχολή λένε και καθηγητές, και φίλοι μου απ’ το πολυτεχνείο. Θα πάμε, θα δούμε και αν δε μας αρέσει, θα πάμε στο plan b δηλαδή θα ξαναδώσουμε.

Φοιτητιλίκι τώρα.

μπραβο πασακαμ

καλη αρχη!

συγχαρητηρια σε ολους για την εισαγωγη σας στον ΟΑΕΔ

Συγχαρητήρια αγορίνες! Μπράβο σας, καλή αρχή να έχετε!

Γεωλογια ΑΠΘ! Η ζωαρα ξεκινησε!

Μπραβο σε ολους!Αντε τα κεφαλια μεσα τωρα.Το 1ο ετος ειναι παραδοσιακα μια εξουθενωτικη χρονικη περιοδος που απαιτει ωριμοτητα και συγκροτημενη σκεψη.Σας ευχομαι ο,τι καλυτερο

Και πολύ αλκοολ