Περί σειρών γενικά

Ρε κρατιέμαι να μην το δω. Σοβαρά. Θα το παλέψω.

ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΡΩΣΕ ΜΕ

Deathnote live action Netflix και Dafoe Ryuk?? εε ??

http://www.animenewsnetwork.com/news/2016-08-02/mashable-willem-dafoe-to-play-ryuk-in-netflix-live-action-death-note/.104955

Nat Wolff (The Fault in Our Stars, Paper Towns) as Light Turner

δε συνέχισα παρακάτω, άκυρο από μένα.

νομιζα πως ηταν γυναικα στην αρχη, και λεω καλη φαση, but then google happened.

σε καθε περιπτωση εννοειται θα το δω. ιπταμενο νταφο εχουμε να δουμε απο γκριν γκομπλι

[I]actor Willem Dafoe (Spider-Man, Justice League) [B]will voice[/B] Ryuk in Netlfix’s live-action Death Note film.[/I]

=(

και ειχα ψηθει

mr robot
7

[spoiler]επαιζε αυτη η θεωρια απο τη δευτερη εβδομαδα περιπου και μπορει να μην σοκαριστηκα αλλα μου αρεσε το πως εφεραν την ανατροπη. Γενικα στην εποχη που ζουμε ειναι πολυ δυσκολο να κρατησεις κατι τετοιο κρυφο οταν θελεις να δινεις και στοιχεια απο την αρχη για να το στηριξεις.

Η μονη σειρα που νομιζω οτι τα καταφερε ειναι το Leftovers προς το τελος της δευτερης σεζον.
[/spoiler]

Λάτρεψα το stranger things, το είδα ήδη 2 φορές.
Δώστε το Emmy στην eleven τώρα.

Επίσης καταπληκτικό το the night of του HBO. Ένα μίνι wire όπως που αρέσει να το λέω.

Sent from my D5803 using Tapatalk

[B]The Get Down[/B] σειράρα

[B]Roadies[/B] βλέπουμε ή προσπερνάμε;

δεν ξερω, αλλα εγω ηρθα δω να ρωτησω γιατι δεν μουχει πει κανεις να δω το West Wing; Δηλαδη, να με πρηξει ξερωγω.

Συνηθιζω να ξεχναω ποσο πραγματικα [I]αγαπω[/I] την τυριλα των Σορκινισμων.

εγω ηρθα να προτεινω το [B]Fleabag[/B]. Κατι αναμεσα σε Peep Show και Broad City αλλα γενικα original και μοναδικο.

@ Narcos 2η σεζόν:

[B]1. Έχω την εντύπωση πως στο τελευταίο επεισόδιο, ο τυπάς που “ανακρίνει” τον πράκτορα Πένια είναι ο πραγματικός (και γαμάει σε λιγότερο από ένα λεπτό παρουσίας)

  1. Λογικά θα συνεχίσει η σειρά με το Κάλι Καρτέλ τώρα λόγω του τέλους, συν του ότι λέγεται Narcos κι όχι Pablo

  2. Η πατούρα ηθοποιός που κάνει την γυναίκα του Pablo είναι μόλις 24χρ. Αχ γλυκιά μου…[/B]

και emotional καθως προχωραει.

Trailer για την σειρά που κάνει ο Woody Allen για το Amazon.

[B]Crisis In Six Scenes[/B]

https://www.youtube.com/watch?v=N1cV2zsIOj4

Μου φάνηκε απλά εξαιρετικό. Δεν ήξερα τι να περιμένω αλλά τώρα μπορώ να πω ότι ανυπομονώ κάπως.

^^ Για να δουμε. Ελπιζω να μην ειναι πατατα.
Η Miley Cyrus ξαναμοιαζει με ανθρωπο.

Πολυ καλο το πρωτο South Park.

Ξεκίνησα το shameless, αρκετά ενδιαφέρον.

Πώς το σκατοφλώρικο κατεστημένο του Rolling Stone και του Rock n’ Roll Hall of Fame καταστρέφει μια καλή ιδέα, δηλαδή την ζωή στο δρόμο και πίσω από τις κουρτίνες και καλά. Βλέπεται αλλά είναι εξαιρετικά εκνευριστικό πώς είναι όλοι ΤΟΣΟ φλώροι και πώς είναι όλα γυαλισμένα. Οι πρωταγωνιστές δε είναι οι πλέον ακατάλληλοι, δεν πείθουν κα-θό-λου.

Με λίγα λόγια προσπερνάς.

Τα είδα μονορούφι ρε, απλά το λάτρεψα και διαφωνώ με όσα λες <3 :")

Οκ, δεν είναι και το road crew των slayer για να περιμένω αλητόφατσες, μια χαρά με έπεισαν εμένα και επίσης ΑΓΑΠΑΩ Imogen Poots, ο διάλογος με τον Phil στην αρχή για τους λόγους που ήθελε να φύγει και το χαμόγελό της μόλις άλλαξαν σετλιστ και ο αδερφός της που δεν ήθελε να γυρίσει σπίτι γιατί “I don’t get their lives and they don’t get mine” και χίλιες δυο άλλες στιγμές που εμένα μου φάνηκαν τόσο αληθινές.