Περί σειρών γενικά

προσφερει περισσοτερα απο αυτο;

Σε ένα επεισόδιο ο βρετανός χαρτογιακάς περηφανευόταν που έκλεισε τον jack white για να τους ανοίξει το live αλλά τελικά μιλούσε με τον jack black :’)

Πες τα γαμώ.Εντομεταξύ της έχουν φτιάξει έτσι την εικόνα,ώστε να μην σου περνάει με την πρώτη ματιά ποσο κάβλα είναι.Λατρεία μεγάλη.

Η σειρά με την οποία έχω καεί αυτό τον καιρό είναι το Bojack Horseman ένα animation του Netflix.


Ο πρωταγωνιστής είναι ενα άλογο που έπαιζε την δεκαετία του 90 σε μια sitcom στυλ φιλαράκια η οποία είχε απίστευτη επιτυχία,αλλά απο τότε δεν έχει κάνει τίποτα στην ζωή του.Αυτοκαταστροφικός και δυστυχυσμένος προσπαθεί μόνιμα να τα βρει με τον εαυτό του και να γίνει συμπαθής στους άλλους.Κοροιδεύει γενικά την showbusiness και την επικαιρότητα,αλλά έχει και διαφόρες δραματικές/ψυχοπλακωτικές στιγμές.Τρεις σεζόν έχει και γαμάνε.

Eπίσης έχει ΑΡΡΩΣΤΟ opening song από το patrick carney των black keys.

Cult Hit Animated Series ‘Adventure Time’ To End In 2018

:frowning:

Some epic epicness in the works

What We Do In The Shadows: TV spinoff series

!

Ωραίο το Luke Cage αλλά πολύ cheesy σε ορισμένα σημεία

Είδε κανείς Frequency να μοιραστούμε εντυπώσεις;

Σε 4-5 μέρες είδα τις 2 σεζον του bloodline, το οποίο γάμησε ασυστολα στην πρώτη, και τα έκανε ολα πουτάνα στον δεύτερο που μόνο οι πολικές αρκούδες του λοστ δεν εμφανίζονται. Ενα επίπεδο κατω απο πρωτη, αλλά είναι ολα τοσο γεια σου που αναμένω με αγωνία τρίτη σεζόν.

Ξανα ειδα τα 4 μερη του olive kitteridge για να διαπιστώσω αν δουλευει το ιδιο καλα ενω το εχεισ δει ηδη. Ε, παραμένει επος.

Επισης βγήκαν 2 επεισόδια απο τρίτο κυκλο του πολυ καλου the fall με την θεα αντερσον απο x files και τρεχω να δω!! Απορώ βέβαια αν μπορεί να παραμείνει σε τοσο καλο επίπεδο μετα την εξέλιξη του τελευταίου επεισοδίου στην δεύτερη σεζόν

δες rectify ειπαμε ρε crimson

Ναι!! Κατεβάζω τώρα πρώτο επεισόδιο. Θεκνς για την υπενθυμιση .και για το olive… φυσικα

Το ιδιο και bastard για το bloodline. ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΖΟΝ ΛΕΜΕ!!!

Τη 2η σεζόν την κρατάω για τα Χριστούγεννα μαζί με το Rectify, για να λιώσω όπως πρέπει.
Επίσης ακόμα δεν είδα το Honourable Woman που μου είχες πει :sweat:

Έχει δει κανείς το Designated Survivor ;

Μλκια μπερδευτηκα!

μολις τελειωσα το freaks and geeks, αλλη μια αδικα κομμενη σειρα με πολυ καλο καστινγκ,εξυπνο σεναριο και ωραια μουσικη.
αναλαφρη κ οτι πρεπει για χαλαρωμα, δε με κουρασε λεπτο

Παρα πολυ ωραια σειρα !

Η Sigourney Weaver θα είναι η villain στο επερχόμενο Marvel’s The Defenders.

Παρα πολυ καλο το Freaks and Geeks. Νοσταλγια φουλ. Εξτρα ποιντ για τα οποια σκηνικα με Styx. Come sail away χορός, Lady κανταδα κτλ.

ωραιο το luke cage
Daredevil δεν ειναι, αλλα δεν ειναι και παπαρια σα το Jessica Jones
και γαματο soundtrack

Tρέιλερ από Iron Fist

21 Οκτωβρίου η 3η σεζόν του Black Mirror στο Netflix!

1 Like

τι λεει; πως σας φανηκαν τα Black Mirror.

Εγω ευχαριστημενος ειμαι γενικα αλλα νομιζω οτι ολα θα επρεπε να ειναι λιγο πιο μικρα. Πεμπτο και εκτο τα βαζω πιο κατω απο τα πρωτα τεσσερα.