Περί σειρών γενικά

:astonished::astonished::astonished:

Είδα χθες τα πρώτα 4 επεισόδια του Punisher και μου φάνηκε αρκετά καλό. Χτίζουν το στόρι πολύ όμορφα με τα διάφορα φλασμπακ.

Πράγματι , ενθουσιάστηκα με το potential που δείχνει η σειρά

Εξάλλου ψοφάω για Max Payne style ιστορίες , με θεωρίες συνωμοσίας κλπ

και ο jon bernthal κούμπωσε τέλεια στην κατεύθυνση που πήρε ο χαρακτήρας

Το μόνο κακό είναι , ότι έχω μονίμως την αίσθηση ότι δεν καταλαβαίνω κάποια γεγονότα και πρέπει να φρεσκάρω τη μνήμη μου με την season 2 του Daredevil

Τελικα το εξαιρετικο φιναλε του arrow περσι ηταν απλα μια καλη παρενθεση, τα πρωτα 4 εκανα προσπαθεια να τα δω. Flash πεσμενο κι αυτο αλλα βλεπεται ευχαριστα ενω οι legends συνεχιζουν καλα με χαβαλε και τα σχετικα

Πολυ καλη προταση, θανξ!
Ευχαριστη, αστεια, sci fi κ videogames τι αλλο θες δλδ! Αν εξαιρεσεις μια μικρη κοιλια στη μεση, εχει καλο ρυθμο και καλο build up στο τελος.
Wolf απλα ειδωλο.

Γαμημένο έπος.
Η προσωπική αγαπημένη σειρά Marvel.

Κι εγώ το βρήκα τέλειο και θεωρώ την κορυφή της marvel

Εϊδα την Κυριακή το Godless και το βρήκα πολύ καλό. Όσοι γουστάρετε γουέστερν καταστάσεις και μπόλικο πιστολίδι σπεύσατε. Α παίζει και ο Jeff Daniels τον ρόλο του αρχικακού της υπόθεσης

ωραιο φαινεται αυτο

Ψψψψ επος! Βιβλιαρα το Altered Carbon. Κυκλοφορει και στα Ελληνικα. Θνητοι Θεοι. Cyberpunk Noir σκληρο και γαμ%&#$ρο! Τελεια νεα!

εκπληκτικη βελτιωση στη δευτερη σεζον το Search Party.

Εχω δει 6 επεισοδια future man και κλαιω με wolf :joy:… να σαι καλα tidus, η σειρα τα σπαει
Καιρο ειχα να.κανω binge watching

Τελειωσα τα Vice Principals ! Παρα πολυ γελιο και καφριλα . 2 σεζον φευγουν νερακι και πολλες ανατροπες.

Συνειδητοποίησα οτι μου ξεφυγε η 4η σεζον του You’re the Worst! Την εχει δει κανενας? Αγαπημενο show.

η χειροτερη σεζον του You’re the Worst η τεταρτη

το Vice Principals το βλεπω αν δεν τρελαινομαι για Eastbound & Down;

θεϊκο το πρωτο επεισοδιο The Marvelous Mrs. Maisel

Απίστευτο, μόλις το είδα.
Μου το θύμησες και το είχα ξεχάσει. Θα πέσει binge.

Ξεκίνησα κι εγώ το Future Man. Ντάξει το επεισόδιο στο σπιτι του James Cameron με το ξενερωμένο Α.Ι που έκανε με το ζόρι references ήταν όλα τα λεφτά.