Γράψε κάτι για τον αποπάνω σου

[SPOILER][/SPOILER]

Δε θα παραιτηθω ναντια.

:slight_smile: Εlric83, εσυ εισαι κυριος και δε με βριζεις, ασε να μιλησει ο αλλος να ξεθυμανει, γιατι του εστειλα πολλα γκεραπια και δεν εμαθα νεα του…

Τον εχω δει στα μητινγκ τον μουντσαιλτν,μην ασχολεισαι.δεν αξιζει,εγω απο την αλλη ειμαι ωριμος.

Μα δε θελω να τον γνωρισω, να δω τι αλλο εχει να πει εκτος απο ΦΥΓΕ και ΣΚΑΣΕ θελω! ή μηπως τελειωνει το λεξιλογιο του εκει? Κανονικα θα πρεπει να ειναι μια λεξη με εξι γραμματα αυτη τη φορα (ΦΥΓΕ 4 γραμματα, ΣΚΑΣΕ 5 γραμματα). Πουστην ευχη ειναι?

Κούλα πολύ κωλόπαιδο αυτός ο μούντσαιλτν.

http://youtu.be/WfioI2afbw8
Θα σου απαντησω, οταν σταματησω να χτυπιεμαι απο το γελιο! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ, συνηλθα! Ναι, οπως τα λες ειναι, πολυ καλοπαιδο…
Το γελιο φταιει για το νταμπλ ποστ - ο μουντσαιλντ φταιει…
(Κανονικα πρεπει να γραψω κατι για εμενα εδω? Α ναι, το βρηκα! Εκανα ενα γραμμα λαθος, αντι για[B] ω [/B]εγραψα [B]α[/B] χαχα!)

Χαχαχα :lol:

Δεν είναι αυτός που φαίνεται.

Είσαι πνεύμα λογικής (σιριουσλι)

είσαι ο ΠΛΑΤΥΠΟΔΑΣ!!!

χα, μου 'ρθε αυτόματα στο μυαλό μία σκηνή από την Γκουφοταινία: “ε, είναι ο πλατυπόδηηης”. Εσύ, ως φαν του είδους, μπορεί να τη θυμάσαι. <3 <3

αν και silent, εισαι ομιλητικος/η

Ομιλιτική, δεσποινίς. Κι εσύ δεν πας πίσω, παίζει να 'σαι και χειρότερή μου! :stuck_out_tongue:

Φιλικά, ε…

Δεν ειναι θεμα πολυλογιας ή κουτσομπολιου. Κοινωνικη κριτικη κανουμε αλλωστε.:stuck_out_tongue:
Ειμαι σιγουρα χειροτερη σου. :roll: Και για να μην περιαυτολογω, γιατι άλλα λεει το θρεντ να κανουμε, διορθωνω την προηγουμενη δηλωση:
Eισαι καλυτερη μου! :slight_smile:

Ούτε καν όμως.

Σπουδάζεις Αγγλική φιλολογία;

To be (studying) or not to be (studying), that is the question!

Eπι του θεματος:
Υou are lazy. Βαριεσαι να σβησεις τα pm’ s! Και δε νομιζω να ελαβες ουτε το email, γιατι ο yahoo.gr και ο yahoo.com εχουν μπλεξει τα μπουτια τους. Και δεν παραδιδονται μνμ στις διευθυνσεις που εχουμε δηλωσει. Μου συνεβη και το διορθωσα. Δε στελνεις ενα μεηλ στον εαυτο σου να δεις αν θα το λαβεις?

Όχι και Σέξπηρ ήμαρτον

Εισαι τελειως off. Αφου με ρωτησε αν σπουδαζω Αγγλικη Φιλολογια η κοπελα. Απαντησα καταλληλως. Πού ειναι το πνευμα σου, Γρακχε? :-k
Και γραφεται Σ[B][SIZE=“4”][SIZE=“3”][SIZE=“2”]αι[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B]ξπηρ, παρακαλω. Το αλλο ειναι παρεξηγησιμο…

I am lazy από την κούνια, αλλά επειδή σκέφτομαι να (προσπαθήσω να) ασχοληθώ με τίποτ’ άλλο σας αφήνω σιγά σιγά. Χάρηκα, Νάντια.

Προτιμάς τη θάλασσα αντί το βουνό (στην τύχη το είπα κι αυτό) και είσαι νυχτοπούλι (αυτό δεν το είπα στην τύχη).

_Νάντια, τώρα το είδα… :\