Τι ακούτε τώρα; #5

για πάμεεε

CD-R συλλογή με Sabbath, Dio, Scorpions γραμμένη σε δισκάδικο της περιοχής το μακρινό 1997 αντί 5.000 δρχ. :stuck_out_tongue:

Αυτή τη στιγμή παίζει το Lady Starlight 8)

…το αυτό…ακολουθώ την συμβουλή σου:):!:

ό,τι πιο γαμάτο έχουν κάνει οι Sepultura από την φυγή του Max και δώθε, τούτη δω την διασκευάρα:

[SIZE=“2”][B]PESTILENCE - SPHERES [1993][/B][/SIZE]

[B]Personal Energy / Voices From Within / Spheres[/B]

καλημερες :thumbup: [SPOILER]ακου το, σιστερακι :wink:[/SPOILER]

Καλο, πολυ καλο, για μια πολυ καλη μερα! :thumbup:
Απο μενα το παρακατω. Klaatu δε θυμαμαι να εχει βαλει κανείς οσες μερες σεργιαναω στο φορουμ. Καναδοι, progressive rock.

Προκειται για concept album με θεμα τον μοναδικο επιζωντα μιας αλαζονικη φυλης πλασματων που τις τελευταιες μερες της ζωης του προειδοποιει τους ταξιδιωτες του διαστηματος για τους κινδυνους.

[B][I]Klaatu - Hope (1977)[/I][/B]

Μust-listen-to κομματι [SPOILER] [B][I]Klaatu- So Said The Lighthouse Keeper[/I][/B] [/SPOILER]

[SPOILER]*ελπιζω να τα ακουτε, βρε μπαγασηδες, οπως ακουω κι εγω τα δικα σας!!:D[/SPOILER]

Καλημέρα φλόρουμ.

Follow me up to Carlow!

πριν:

ευτυχώς το κόμμα μας αφήνει να τα ακούμε πλέον στα φανερά…

τώρα:

Δεν εχω προλαβει ν ακουσω το Church of Misery, καλο;

που να προλάβεις αφού έχεις πάθει πλάκα με το τελευταίο running wild :stuck_out_tongue:

λοιπόν έχουν mid tempo ρυθμούς, λίγο πιο καθαρή παραγωγή (που τελικά δε με χαλάει) αλλά όπως πάντα όλα τα κομμάτια τα απογειωθούν στο σανίδι

Αη ση. To Running Wild ειναι αριστος δισκος, θα δειτε που θα σας αρεσει και σας οταν κοιταξετε περαν του χαρντ ροκ του θεματος.

ρεσυ πέρα από την πλάκα μέχρι τώρα πήγαινες “κόντρα” στο ρεύμα μιλώντας για το πρώτο ντέμο της εκάστοτε μπάντας, τώρα αποθεώνεις δίσκους πατάτες που θάβουν όλοι… μα άριστος? :lol:

Τρολλαρεις κακογουστα και δε μ αρεσει. Ακουω ο,τι ακουω γι αυτο που ειναι, το Running Wild αν εξαιρεσεις πως ακουγεται λιγο αδειο στο μπακγκραουντ ειναι πολυ καλος δισκος με ριφφς χαρακτηριστικοτατα για τη φαση τους.

ε οκ, και καταλήγουμε στο περί ορέξεως… μακάρι στο επόμενο “τελευταίο τουρ” να το παίξει ολόκληρο :stuck_out_tongue: (λογικά δε θα παίξει ούτε κομμάτι βέβαια)

εγώ τοδα ναρχεται παντως και με είχαν ζώσει τα φίδια πολύ πριν βγει, απλά ήταν σοκαριστικά κακό, ευτυχώς δεν δώσαμε λεφτά για τούτο, ας μείνουμε με τις αναμνήσεις στο Ρόδον και το “τελευταίο” live στο wacken… 8)

χμ, για πες, καλό αλλά όχι σαν το προηγούμενο?

on topic:

Δεν έχω τελειώσει ακόμα την ακρόαση ρε συ, αλλά γενικά πέραν του επαγγελματισμού τους και του αδιαμφισβήτητου επιπέδου τους, είναι μάλλον με διαφορά το χειρότερό τους μέχρι τώρα. Όλα ΟΚ, αλλά συνθετικά μπάζει η φάση νομίζω. Θα δώσω ακροάσεις, αν και δύσκολα…

General Surgery - Necrology

Severe Torture - Slaughtered