Αγαπάμε # 5

Οι υποψήφιοι πολλοί… καθημερινοί users που μπαίνουν στο hall of f(l)ame του rocking…Ξαναέβαλα ρομαντικ τελικά γιατί δεν μου πήγαινε η καρδιά να μην τον βάλω εδώ :stuck_out_tongue:

Αγαπήστε τους

χμου.δεν εχει τοσο δυνατες υποψηφιοτητες οσο τα παλια.
παντως freekhood και mary παιζουν μεγαλη μπαλα:!:

όταν το πολ έχει geodude οι υπόλοιποι περριτεύουν.

Εγώ περίμενα και σένα μέσα στο πολλ. :-k

τώρα πάει ,πέρασε η μπογιά μου! άμα είχε ανοίξει νωρίτερα κάτι γινόταν8)

Χαχαχα, βέβαια, υπάρχει και η επιλογή “άλλος” για όποιον θέλει να δώσει μια ευκαιρία και σε κάποιο άλλο πρόσωπο - είναι και το πρώτο ‘αγαπάμε’ στο οποίο έχουμε μία τέτοια ελεύθερη επιλογή. Οι υποψηφιότητες είναι μία χαρά mid.

να ξέρεις ότι θα με συγκινήσεις αν με ψηφίσεις, από τη πρώτη στιγμή που μπήκα στο φόρουμ ήθελα να είμαι στο αγαπάμε :stuck_out_tongue: προσπάθησα αλλά τίποτα…

εγω τρωγομαι με τα νυχια μου να δω που θα καταληξει το ζευγαρι:!:

παντως ο τζιοντουντ ξεκινησε καλα αλλα χαθηκε στην πορεια[-X

(Χαχαχα, και εγώ που δεν περίμενα πώς θα είμαι - νομίζω και κανείς άλλος -, ήμουν. :|:p)

Το είχα πει ότι άξιζες μια θέση στο ‘αγαπάμε’ πριν λίγο καιρό, χεχε. Είστε όμως όλοι καλούληδες μωρέ και δυσκολεύομαι να αποφασίσω, θα πρέπει πρώτα να το σκεφτώ. Μακάρι να γινόταν και να ψηφίζαμε δύο και τρία άτομα, αλλά δεν βαριέσαι, σημασία δεν έχει να μπεις στο πολλ - η αξία σου θα φανεί με τον καιρό (βλ. τζον βλα).

o geodude είναι σαν τον ιησού. δε χρειάζεται να είναι πολύ καιρό ανάμεσα μας για να γίνει μύθος.

Όλοι αξιόλογοι, αλλά για μένα ένα επίπεδο πιο πάνω είναι ο Τσάκι. Θεός μοναδικός, γ***ει ασάλιωτα.
Μιλάμε ο τύπος έχει κάνει το κάψιμο επάγγελμα, είναι πολύ μπροστά. Geodude πάντως δεύτερος αγαπημένος, ενώ επικές στιγμές έχει χαρίσει και το ζευγαράκι.

Εγώ εσένα :roll:

rage για πλάκα8)

O Rage φορτσαρε πολυ πριν λιγες μερες στις φατσες μας, ο Zap ειναι αξια, αλλα freakhood/mary παιζουν μπαλα σε αλλο επιπεδο. Δαγκωτο.

Freakhood/Mary απο νωρις εχουν αρχισει να παιρνουν διαφορα.Εννοειτε οτι τους ψηφισα και εγω!!!

Αναμεσα σε Machine Head και Rage θα ψηφισω αργοτερα

Πάντως είναι αλήθεια τελικά, το φόρουμ δεν είναι αυτό που ήταν forumopateras mode

Η αλήθεια είναι πως έχει πέσει λίγο η αποδοτικότητα των σπάμερ τώρα τελευταία :frowning:
Το προηγούμενο αγαπάμε είχε διαμάντια μέσα, τώρα όμως οι υποψήφιοι κυμαίνονται στην μετριότητα. Άσε που άλλοι δεν ποστάρουν κάν πλέον.

Νομίζω πως πρέπει να βρεθεί μια σοβαρή λύση που θα αναβαθμίσει το forum και ιδιαίτερα το off topic :stuck_out_tongue:

Υπάρχει μια λύση. Κανένα moderating στο offtopic. Θα δεις μετά αναβάθμιση.

Ναι και επίσης:

[SPOILER]ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ UNHOLY[/SPOILER]