Μου τη σπάει

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!

Moυ τη σπαει η νονα μου!:x:x:x:x:x

δε σου’φερε λαμπάδα? :frowning:

Ρωτα την να σου πει!Ντιμιταλικα την λενε!:stuck_out_tongue:

που μονο κωλοχαρτο γκορμιτι δεν εχουν βγαλει…ειναι το μονο που μενει για να γινω απολυτος κυριαρχος Γκορμιτι…πατινι πηρα,λαμπαδα πηρα,μποινγκ μποινγκ πηρα,κουκλακια πηρα,επιτραπεζιο πηρα,ζαρια πηρα,περουκα πηρα,παντοφλες πηρα,πυτζαμες πηρα,αναπτηρα πηρα,βετεξ πηρα,απωθητικο γοριλλων πηρα,κρανος πηρα,ξυραφακι πηρα,σερβιετες πηρα,κυαλια πηρα,φακο πηρα,πυξιδα πηρα,κουτακι πρωτων βοηθειων πηρα,μπαλες πηρα,ψαλτηρι πηρα,κουβερτες πηρα,διαρκειας στους αγωνες Γκορμιτι πηρα κτλπ κτλπ…καταραμενοι Γκορμιτις…

:bow2::bow2::bow2::lol3::lol3::bow2::bow2::lol3: :lol3:

axaxaxaxaxaxaxaxaxxaaxaxxaxaxaxaxaxxaxa!!!:D:lol:

αντε να το κανεις σε γρια με σωβρακοφανελα αυτο…

:?

να εισαι τυφλα(καλη ωρα) και να βαριεσαι αλλα να μην ειναι κανενας στο γαμω msn να περασει η ωρα!!(τς τς τς…[-X)

που ακομα…το hangover δεν λεει να περασει…:frowning:

:roll::roll::roll::roll:

Εσυ φταις ρεεεεε…μεχρι την βοτκα ημουν καλα![-X

Το μυστικό δεν το ξέρεις ;; πριν πας για υπνο πίνεις 1 λιτρο νερο και, σηκωνεσαι πουλάκι. Τωρα μη πιεις είναι αργα…

ναι, αν εξαιρεσουμε ότι χρειαζόσουν αγροτεμάχιο για να περπατήσεις σε ευθεία… :stuck_out_tongue:

@Mike Stan: Ετσι οπως ημουν…ουτε νερο δεν μπορουσα να πιω…:-s

@Bleedin History: Αν καναμε τιποτα, μην μου πεις, δεν θυμαμαι! Δεν φερω ευθυνες!:lol: Ηθελα να χορεψω και Whitesnake αλλα δεν την παλευα…

Που τελευταια δε φτιαχνω ενα καφε της προκοπης.:frowning: