Μου τη σπάει

Την ώρα που διάβαζα αυτό το ποστ, το μισό μπολ γάλατος με δημητριακά βρέθηκε πάνω στο χαλί. Ωραία πράματα.

που τις τελευταίες 2 μέρες το φόρουμ έχει μετατραπεί σε cosmopolitan.gr.
Άιντε ρε ποστάρετε καμιά ΑΝΤΡΙΚΗ γουρουνιά κι αφήστε τα σαβουάρ γιδ!!! :evil::evil::evil:

Φίλε μπληντιν χιστορυ πρέπει να αποβάλλεις επιτέλους τα σεξιστικά στερότυπα που κουβαλάς και να καταλάβεις ότι οι τρόποι δεν είναι προνόμιο ή υποχρέωση μόνο του ενός φύλου, αλλά κεκτημένο ολόκληρης της ανθρωπότητας. Συνεπώς, και το σαβουαρ βιβρ είναι καλό δεδομένου ότι έτσι σεβόμαστε την παρουσία των γυναικών στο φόρουμ μας. :slight_smile:

αγαπητέ μάνοογδονταεπτά θα ήθελα να με καθοδηγήσεις στα δύσβατα μονοπάτια του σαβου(ρ)άρ βιβρ.
Στο δίλημμα “φουστίτσες ή σορτσάκια” τι επιλέγωμεν? :smiley:

ΚΟΛΑΝ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ.![η και οχι]

με πετρες ποτιζουν?

Δεν επιλέγουμε εμείς. Ό,τι είναι πιο βολικό για τη σύντροφό μας. Ό,τι την κάνει να αισθάνεται πιο όμορφα και ως εκ τούτου να μπορεί να ξεδιπλώνει τις πτυχές της πολύπλευρης προσωπικότητάς της. Εμείς την αγαπάμε για τον χαρακτήρα της και τις ιδαιτερότητές της.

Βλεεδιν δεν θα σε χαλαγε κατι τετοιο ε?

Επιλέγωμεν αυτό που είναι πιο έμορφο.

Αν αυτό λέει ο ζαμπούνης, πάω πάσο.
(Αλήθεια, θρεντ για σαβουάρ βιβρ, ζαμπούνηδες κλπ έχουμε?)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για αλλη μια φορα, εγραψες !!!

Οχι,με χαλικια.:p:lol:

Μου τη σπάει που έστειλα πίσω το εισητήριο-έκπληξη που μου είχαν στείλει για τον Bruce στο Μόναχο…γιατί δε με πολυπαίρνει με τα αεροπορικά εισιτήρια:( #-o

Μεγάλη μαλακία αυτο…

Εμένα μου τη σπάει η ζέστη, που σε κουράζει χωρίς λόγο.

ναι ρε γμτ :frowning:

ναι ρε γαμωτο…κουραζει…γιατι δεν με αφηνει να κοιμηθω!!!

πφφφ…παει 3 και μαλκιομαι στο νετ…

Καλα δεν είναι μονο οτι δεν μπορεις να κοιμηθείς - βασικά εγω στη δουλεια ειμαι τώρα - αλλά, εδω και 5 μέρες που έχω μέσα στο σπίτι 28 βαθμους, ε νοιωθω χάλια. Λες και κάθε μέρα σκάβω, κούραση και τίποτα.

Moυ την σπαει που οταν μαγειρευω ζυμαρικα για ενα ατομο, κανω παντα λαθος και ειτε θα βαλω λιγα ειτε περισσοτερα απ’οσα θελω… παντα…αυτο παει και στο νομο του Μερφι λογικα

Αυτο παει στο οτι δεν μπορεις να κανεις εναν υπολογισμο κατεστραμενε

παιζει γιατι ειμαι ΡΣΕΝΙΚΟ και μ μαγειρευει η γυναικα…