Μου τη σπάει

…ο μικρός που του κάνω μάθημα.
την ίδια μέρα που έχει γράψει διαγώνισμα στο σχολείο τον ρωτάω για τα θέματα κ πώς έγραψε. Η απάντηση του: “Δε θυμάμαι”

:expressionless: #-o

Τα σπάει ο πιτσιρικάς!

κλαίω! είμαι τέζα στο κρεβάτι και έχασα machine head + hatebreed. Ελπίζω να υποχωρήσει μέχρι αύριο ο πυρετός γιατί έχουμε και 30 seconds to mars …

Μου τη σπάει όταν κάποιοι τσακώνονται στο δρόμο και δε μου κόβει εκείνη τη στιγμή να τραβήξω βίντεο!#-o

χαχαχαχ όντως… ούτε εμένα μου’χει κόψει σε τέτοιες περιπτώσεις…

ον τοπικ:

ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ο απο πάνω… που έχει μεθύσει επειδή έχασε ο ολυμπιακός, και το’χει ρήξει στο κλαψοτράγουδο… ΌΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ… αλλά είναι και ΘΕΟΦΑΛΤΣΟΣ γαμώτο!!! και χτυπιέται κι όλας…

[SIZE=“6”]ΣΚΑΣΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE]

δεν νομίζω… μάλλον σκυλάδικο είναι αυτό που ερμηνεύει… πάντως κλαίει κι όλας…

ντάξει, δε θα μπορούσες να φέρεις χειρότερο παράδειγμα…

χαχαχαχαχαχα… το γύρισε τώρα !!! φωνάζει: "ταν ταν ταν… ταν τανταν… ουιιιι ουελ ουιιιι ουεεεεεελ ρακ ιου!!! … τα τα ταν ταντ αν… ουιιιι ουεεεεεελ ουιιι ουεεελ ροκ ιου… "

χαχαχαχαχα … και τώρα: “ουι αρ δε τσάμπιον… ουιιιιι αρ δε τσάμπιοοοον μαι φρεντ! … ουιιιιιιιι (κλαίει… ) ααρ τσαααααααααμπιον”

ε… ρε δεν έχω δει οπαδό του ολυμπιακού να πονάει τόσο απο μια ήττα!!!

εδιτ: τώρα θυμήθηκα… ο απο πάνω είναι δηκηγόρος…

οι 3 ωρες μαθημα μεσα στο μεσημερι

που το meebo πέφτει όλη την ώρα κ δν μπορώ να μιλήσωωωωωωωω ! ξέρει κανείς κανέναν τρόπο να μπω στο μσν χωρίς να χρειάζεται να εγκαταστίσω / τρέξω κάποιο πρόγραμμα ;

Που στο rapidshare τις περισσοτερες φορες βγαζει “all free slots are in use”.:x:x

Μου την σπανε οοολοι αυτοι που αναμασουν σαν κατσικες. :stuck_out_tongue:

και ειδικά όταν υπάρχει ησυχία τριγύρω!!!

εδιτ: που πονάει το στομάχι μου…

Έχεις αγοράσει ένα δίσκο. Χρόνια πριν. Και τον έχεις λατρέψει. Είναι ένα κομμάτι του εαυτού σου. Έτσι όπως είναι.
Και επειδή η ΠΟΥΤΑΝΑ οικονομική κρίση αγχώνει την ΠΟΥΤΑΝΑ δισκογραφική εταιρεία, πάρε μια σούπερ-ντούπερ επανακυκλοφορία με ένα κάρο καλούδια και απντέιτεντ βέρσιον ναούμ και σάλτα και γαμήσου μαλάκα που έχεις το απολειφάδι μονό σιντί με τα 12 ψωροτράγουδα.

Ρε δε γαμιόμαστε λέω γω?

Άραγε οι μεταλλάδες είναι τα μεγαλύτερα θύματα του marketing; Να γίνει poll!

Χαλαρά είναι.

Βασικά είναι από τις πιο εμπορικές μουσικές, και ας νομίζουν μερικοί οτι με το να ακούν μέταλ χτυπάνε το κατεστημένο:lol:

Καλά κάνω εγώ και τα χαλάω σε ρούχα και ουίσκια λοιπόν!