Μου τη σπάει

…που τη μια και μοναδική μερα που εχω ορεξη για δουλεια,δεν υπάρχει τίποτα να κάνω…#-o

η εξεταστική,αλλά ακόμη περισσότερο θα μου τη δώσει αν δεν τα πάω καλά σε ένα συγκεκριμένο μάθιημα

Που κλειδωθηκε το θρεντ για τους Tokio Hotel.
Που θα ξεκαβλωνουν τωρα τα 15χρονα anti-emo?

Που δεν εχω ορεξη για τιποτα αυτες τις μερες.

…που πεθαινω της πεινας και το κωλοψυγειο ειναι για μια ακομη φορα αδειο!!!:x

[SIZE=2]ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ[/SIZE] που ολοι οι πουστηδες ειναι τυχεροι…

Κραγμενη αδερφαρα της περιοχης κερδισε 1.500.000 ευρω στο Τζοκερ…

Εμφανιστηκε στο μπαλκονι γυμνος με στριγκακι να φωναζει “Ελληνας Γκει κροισος με 6 γραμματα - Βαγγος”

Δευτερη δηλωση στην πλατεια του χωριου οταν κερνουσε “φευγω για Βραζιλια για αλλαγη φυλλου”

[SIZE=5]ΡΕ ΘΕΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ…[/SIZE]

Σαν σκηνη απο τον εμετικο συγχρονο ελληνικο κινηματογραφο μοιαζει.:lol: :lol: :lol:

που να ησουν και μπροστα στο σκηνικο να τραβαγες οτι τριχα ξεβγαινει απο το σωμα σου…

ασε γαμω την καταδικη μου…ολοι οι φελλοι και οι λεκεδες αυτης της κοινωνιας κολυμπανε σε αμυθυτα πλουτη κι’εμεις παλευουμε για 13 ευρω τη μερα…σταδιαλα ολα …θα παω στη ζουγκλα με τον ταρζαν…δεν παει αλλο…

1,5 εκκατομύριο ε? Ρε τον πούστη…

Βασικά νομίζω υπάρχει ιταλική ταινία με ακριβώς τέτοια σκηνή:-k :?

ποτε δεν αμφεβαλα.

για να μην με παρεξηγησει κανεις και αρχισουν ηλιθια ποστ, ξεκαθαριζω πως δεν εχω τπτ εναντιον των gay η του συγκεκριμενου ατομου…ναι ζηλευω κατα καποιο τροπο, οπως αρκετοι που τυχαινει να γνωριζουν καποιο ατομο που κερδισε τρελα λεφτα (νταξ, ανθρωπινη αδυναμια ειναι), αλλα σε καμια περιπτωση δεν θελω “το κακο” του…να ειναι καλα το παλικαρι (???) να τα χαρει τα φραγκα, και να προφυλαχτει απο ολα αυτα τα λαμογια που εχω ακουσει τις 2 τελευταιες μερες που συνομωτουν πως θα του τα φανε…

οντοπικ, μου τη σπανε ολοι οι καλοθελητες που πεφτουν σαν τις μυγες σε πτωμα οταν μυριστουν παραδακι…

ρε αληθεια???ελεος…:lol: :lol:
μου τι σπανε οι απο πανω που εχουν σκυλοπαρτυ εχουν τη μουσικη οσο πιο δυνατα γινεται και ακουμε μλκιες…:evil:
και γενικα μου τη σπανε ολοι οι γειτονες που ο ενας ειναι χειροτερος απο τον αλλο…
πλεον καταλαβαινω γιατι στην αθηνα δε μιλας ουτε με τον διπλανο σου…#-o

[QUOTE=Rock_Sugar;61374Μου τη σπαει…[/QUOTE]

ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΝΕ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ!ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΡΩΣΟΙ.Εχουμε μια ρωσιδα οτι να ναι.Ηλιθια.

Που δεν μπορω να ακουσω σπορ φμ απο το νετ.

Που χάνει η ΑΕΚ
Που θέλω αλλά δε μπορώ

Τι λέει αυτός μωρέ ???

αστον πρεπει να εχει πιει

overdose:wink:

Μήπως μας δουλεύει όλους ?