Μου τη σπάει

που για ανεβασω ενα σολακι στο youtube μου περνει πανω απο 5 ωρες! Αν ειναι δυνατον!!!

Η νηστεία :thumbdown:

Ανεξηθρησκεία έχουμε γαμώ, πάρτε το χαμπάρι.

ε και γιατί κάνεις νηστεία ρε? Αλλά μπορείς να το δεις και από την καλή. Παλιά, σε περιόδο νηστείας της Μεγαλης εβδομάδας κατάλαβα ότι το γάλα στον φραπέ είναι τελείως αηδία, και από τότε ούτε που ξαναέβαλα.

Μα δε κάνω… Το ψυγείο είναι άδειο όμως:(:frowning:

Υπάρχουν και χειρότερα, πχ η σύντροφός σου να κάνει νηστεία από τα πάντα. Τότε ούτε να πάρεις κρέας μπορείς, αλλά ούτε και να δώσεις.

Οταν φορας καποτα τρωει το καουτσουκ και οχι κρεας :smiley:

Ποια είναι η θέση της εκκλησίας για το καουτσούκ άραγε??? Να είναι νηστίσιμο??? :-k :-k

:lol: :lol: :lol: :lol:

Η ανεξιθρησκεια παει περιπατο την Μ.Παρασκευη.
Ολη την ημερα αναγκαζεσαι να ακους καθε 30 δευτερα
την πενθιμη καμπανα.Αυτο να δεις ποσο μου την σπαει.
Ειδικα οταν εδινα πανελληνιες.

Δεν βλεπω ουτε πως σε αναγκαζει κανενας να κανεις νηστεια ουτε πως παει περιπατο η ανεξιθρησκεια. Οσο για την καμπανα, σιγα το πραμα ρε παιδια…Τι να πουμε κι εμεις που μενουμε διπλα σε εκκλησια και ακουμε καμπανες 365 μερες τον χρονο.:frowning:

μου την σπαει οτι 2 φιλοι μου θα δουν σε μια καφετερια το (αδιαφορο) Αρης - Παο και δεν θα κατσουν μετα να δουν το ματς της χρονιας στο ΤσΛ , οποτε δεν θα παω και λογικα θα δω μεσα παλι το ματς

μονο τον Αρη βλεπουν…:frowning: :frowning: παρακμη ρε πουστη…

Ti να μας πει το ΤσουΛου μπροστα σε ενα Χαβιτο ή Κοκε…:lol:

Sofi μια χαρα διπλα ειμαι και εγω.Δεν απεχει πανω απο 50 μετρα στην ευθεια.
Ασε που εδω που μενω δεν εχει φασαρια γενικα μιας και η γειτονια περικλειεται απο βουνα.
Σε αναγκαζουν να κανεις νηστεια με το να μην βρισκεις τιποτα στο σπιτι που να φερνει
σε κρεας,τυρι,γαλα κτλ.

Big Deal. Υπαρχουν κατι αμαρτωλα σουβλατζιδικα…:roll:

Μηπως τελικα λεγεσαι Σοφια-Μαγδαληνή? (για να μεινουμε και στο πνευμα των ημερών…)

http://www.rocking.gr/modules/forum/announcement.php?f=36

[FONT=“Comic Sans MS”]προτού δω το edit νόμιζα πως του τη σπάνε οι κανόνες :lol:

on topic : που το τσουρέκι ενώ είχε φουσκώσει μετά πλατσουκώθηκε στο ψήσιμο,
βέβαια αν από γεύση είναι καλό δεν πειράζει :smiley:

και οι Triad… το ίδιο με χτες… βγάλτε τους υπότιτλους λέμε! :frowning: [/FONT]

που το μσν μου πάλι τα έφτυσε
ψώφα μια και καλή, τι με πρήζεις?

το Πάσχα.
φαγητά που δεν τρώω,μια τρελή χαρά όλοι γιατί “πρέπει” και άντε να περάσουν οι μέρες…

αυτο. Απαισια φαγητα, απαισια κουλουρια και τσουρεκια, νηστευουν και οι μισοι μου φιλοι και οταν τρωω σουβλακοτετοια με κοιτανε με μισο ματι… ελεος.

Αντε ρε μιζεροι τρομπες σκαστε γαμω.
Η μαγειριτσα σας χωνει.