Μου τη σπάει

Οταν παιρνω ενα προγραμμα/παιχνιδι, μου εμφανιζει το lisence το οποιο και καλα πρεπει να διαβασεις, δεν νομιζω να το κανει κανεις ομως…

Τωρα θα μου πεις δεν ειναι το ιδιο, οποτε οκ:p

Που το σαιτ του Λιακοπουλου ανανεωνεται μια φορα καθε χρονο :x :x :x

Ε,πόσα βιβλία με ανέκδοτα επιστημονικής φαντασίας που θα πουλάει σε προσορά να γράψει ο άνθρωπος?Δείξε λίγη κατανόηση:p

Αφού κάθε βιβλίο του πουλάει τα τελευταία αντιτυπά του σε κάθε εκπομπή επι τουλάχιστον ένα χρόνο τι περίμενες;

Που έχω πάντα δίκιο!:-k

όχι, εγώ εχω πάντα δίκιο. Εσύ έχεις δίκιο όταν συμφωνείς μαζί μου. Οπότε για να έχεις πάντα δίκιο θα πρέπει πάντα να συμφωνείς μαζί μου. Συμφωνείς? :stuck_out_tongue:

Αν δεν συμφωνούσα ΄πως θα παντρευόμασταν?

έτσι μπράβο… Η δε γυνή να φοβάται τον άνδρα :stuck_out_tongue:

Οτι πεί ο αφέντης μου!:?

που με έχει πεθάνει το γόνατό μου από τον πόνο…αχ ρημάδα υγρασία…

Που οποτε γραψει κατι η witch ο πρωτος που θα απαντησει ειναι ο karvou…

ορίστε ρε… Τώρα απαντάω σε εσένα πρώτος!:stuck_out_tongue:

Ξέρεις τι μου θύμισε?

Εκείνον τον πίνακα του Escher που το χέρι1 σχεδιάζει το χέρι2, το οποίο σχεδιάζει το χέρι1 να σχεδιάζει το χέρι2 κ.ο.κ.
Κι αυτό γιατί το μήνυμα σου το αρχικό (που ήθελες να γράψεις), το μήνυμα1 δλδ, δημιούργησε το μήνυμα το δεύτερο, μήνυμα2, αλλά στην ουσία έγραψες ένα μνμ που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ως αρχικό (μήνυμα1). Άρα έχουμε δύο μηνύματα, που το ένα δημιουργεί-διαμορφώνει ταυτόχρονα το άλλο, όπως ακριβώς έχουμε δύο χέρια που το ένα σχεδιάζει το άλλο ταυτόχρονα.

Aλλά επείδή μια εικόνα = χίλιες λέξεις:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Νατος ο μαθηματικος!Σχεδια του Escher εχει το βιβλιο των Μαθηματικων 1 στο Φυσικο Πατρας.
Εχεις ενας φιλος μου βιβλιο με σχεδια του.Ο τυπος ηταν αλλου για αλλου.

να ακούω κορναρίσματα στην Αθήνα για το παραμικρό
σαν νευρασθενικοί κάνουν οι οδηγοί ή είναι η ιδέα μου?

Ετσι ε’ιναι ο έρωτας!!!
:stuck_out_tongue:

Ζηλίαρη!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

που σημερα ηταν μια πολυ δυσκολη μερα.

Που κατι δεν κανω καλα στην συνδεση του home cinema και δεν παιζουν τα ηχεια.

Που ξέχασαν να με ξυπνήσουν το μεσημέρι και κοιμήθηκα 2 ώρες…έχω χάσει την αίσθηση του χρόνου!:?

Για νέο μας το λες?

:lol: :stuck_out_tongue: