Μου τη σπάει

Όλοι οι μάστορες (υδραυλικοί κτλ) που πρέπει να τους πάρεις 200 τηλέφωνα και ακόμα να σου λένε “σε μια ώρα θα έρθω”. Έλεος ρε γαμώτο, πρέπει να τους παρακαλάω δηλαδή; Λες και θα έρθουν τσάμπα γαμώ την πάνα βρακάκι.

Μπα ολοι οι μαστορες ετσι κανουν.Δεν θελουν να χασουν καμια δουλεια και καταληγουν να
καθυστερουν να τελειωσουν ολες τις δουλειες τους.

:o :o

Χαχααχ! Καμία σχέση! [-X
Μακριά από εμάς οι σοβαροί και μετρημένοι κύριοι! :stuck_out_tongue:

Απλά, θέλω να τελειώσω πρώτα με κάποιους “ανοιχτούς λογαριασμούς” που έχω, οπότε τον χρόνο που μου μένει τον “χαρίζω” σε μουσικά θέματα! :-k

Θα επανέλθω όμως και στα off-topic, που θα πάει… :roll:

@#$%^&

γαμώ την πουτάνα μου πέφτουν βροχή οι εργασίες ακόμα δεν άρχισε το εξάμηνο…

Έφαγα όλο το απόγευμα γράφωντας κώδικα και ακόμα δεν τελείωσα, ε άντε γεια!!!:papas:

Μου τη σπαει που ερχεται ο αλλος να αγορασει κατι την ωρα που φευγω απο την δουλεια και με κραταει απο το μεσημεριανο ,αφου πρωτα αυτος εχει κανει ολες τις δουλειες του και εχει φαει και τον αμπακο απο το σαντουιτσαδικο της περιοχης!!!:lightsabre: :lightsabre: :blow: :blow:
Και κατι αλλο…ολα τα παραξενα πραγματα και περιπτωσεις γιατι συμβαινουν Σαββατοκυριακο βραδυ ή απογευμα και τρεχω νυχτιατικα??δεν μπορουν να συμβουν Τριτη ή Πεμπτη??? γιατι να ισχυει ο νομος του Μερφι??:frowning: :frowning: :frowning: τουλαχιστον ειναι για καλο σκοπο και χαιρομαι οταν ολα βαινουν καλως και μενουν οι πελατες μου ευχαριστημενοι!!!:slight_smile: :slight_smile:
Νικος Summoning

…που πρέπει να πληρώσω τον χθεσινό οδηγό για μικροζημιές ,επειδή ο ασφαλιστης μου τον παίρνει…

Πες τι ακριβως παιχτηκε μηπως μπορουμε να βοηθησουμε

Του έπεσα apo πίσω…Μπουχουχου…Μικροζημιες αλλα ο ασφαλιστης μου είπε οτι θα δουν αν μπορουν να το καλύψουν…Αν δεν μπορουν το ταμείο θα μειωθεί κατα μια :frowning: :cry: διακοσαρου…Ασφάλειες suck!Τhanx anyway δε μπορείτε να κάνετε κ πολλά εκτος απο κανενα έρανο υπερ εμου ίσως:-k :lol:

Mπορουμε να δειρουμε τον αλλον οδηγο επειδη δεν ακουει Μανογουορ.
Και μετα να του κλεψουμε και το αμαξι,γιατι δεν εχω και θελω ενα.

H ασφαλιστικη ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ να πληρωσει τη ζημια.Αυτο που θα επβαρυνθεις εσυ ειναι να σε ανεβασουν μια κατηγορια στο bonus malus που συνεπαγεται σε υψηλοτερα ασφαλιστρα.Γι’αυτο πληρωνουμε τις ασφαλειες.Αν αρχισουν να σου λενε διαφορα τους λες πολυ απλα οτι πας επι τοπου σε αλλη ασφαλιστικη.Να δεις πως θα τρεξουν :wink:

υ.γ Ο μονος λογος να μη πληρωσει η ασφαλεια σου ειναι αν ησουν μεθυσμενη

Ισχύει αυτό που λές?Γιατί μου έκανε τον Αλέκο ο μ…κας… χθες…

Ενωειται.Ο μονος λογος που εχει δικαιωμα ΝΟΜΙΚΑ να μη πληρωσει η ασφαλιστικη ειναι οταν εισαι πιωμενος ή μαστουρωμενος
Αν δεν ισχυει κατι απο τα παραπανω πρεπει να πληρωσουν.
Απλα να ξερεις οτι οταν δουν καποιον που δε ξερει τα δικαιωματα του το εκμεταλευονται στο μεγιστο.
Γι’αυτο απειλησε τους.Στην τελικη εσυ θα βγεις κερδισμενη.Αυτοι θα χασουν εναν πελατη :wink:

Η μαλακισμενη η καθηγητρια στο εργαστηριο, βαζει που βαζει εργασιες, τις θελει και σε διαφανιες για προτζεκτορα και σε CD-Rom. Αρχειο 40 KB σε CD 700 ΜΒ παμε καλα ???
Και φυσικα ολα τα εξοδα τις εργασιας ειναι των φοιτητων τιποτα δεν παρεχει το κωλοΤΕΙ.

που εχω δει κατι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ μποτουλες και τις θελω σαν κολασμενη!:cry:

Που το κρασι ηταν μουφικο και ποναει το γκεφαλι μου.:frowning:

Μαλον το κεφαλι σου ειναι χαλασμενο γι’αυτο ποναει :roll: :roll:

Αρχιδια πιατα επλυνες χτες

Κι ελεγα οτι δεν θα το προσεχες.:roll:

δεν έπλυνες,δεν κέρασες…
τέσπα,το προσπερνάμε

μου τη σπάει που δεν λέω τα πράγματα όπως νιώθω…αλλά δεν ξέρω αν χρειάζεται αυτό τώρα ή απλά υπομονή…:-k

Κι εμενα μου τη σπαει αυτο σε εμενα.
Αλλα ευτυχως ειναι πολυ καλο γιατι αλλιως να δεις πως θα εφευγε ο Ταμτακος χτες.
Ρε τι θεα ηταν η πιτσιρικα.Εντελως τσοντα

καλά,έπρεπε να πας να την ρωτήσεις “αυτός είναι ο γκόμενος σου?” και μετά το “ναι”,να έσκαγες γέλια…:lol: :lol:
οι γυναίκες πάνε μπροστά σ’αυτόν τον κόσμο γιατί πάντα λειτουργούν με μια στρατηγική…ε,θα το παίξω γκόμενα τώρα:-s