Μου τη σπάει

όταν έχουμε 5 ώρες κενό δεν είναι ηλίθιο??σαπίζουμε στις καφετέριες!!(αν και δε με χαλάει,απλώς βαριέμαι!)
Κάνε μάθημα φυτούλι!!!:lol: :lol:

Και μενα ρε μαλακα!

Τι θα πει και το θεωρητικο που τεμπελιαζει ολη μερα στις καφετεριες του Ζωγραφου…:stuck_out_tongue:

ΓΙΑ ΚΑΝΕ 15 ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΟ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ!!!:frowning:

Καλά αυτές οι καφετέριες Ζωγράφου με έχουν κάψει! ¶νετα είμαι περισσότερες ώρες εκεί παρά σπίτι… Καλά για σχολή δεν το συζητάω!8)

Μήπως τρως και σουβλάκια στο Ραβαϊσι; :stuck_out_tongue:

Σήμερα 3 η ώρα εκεί ήμουν!8)

Χοχο, έτσι! Άσε, εμείς με karvou έχουμε ρίξει κάτι ύπνους σε μαθήματα μετά από εκεί…:lol:

οι ανοιξιατικες αλεργιες!

Αψουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!

Το turboupload, το axifile, το megaupload και γενικα ολοι οι hosters εκτος του rapidshare.

To sendspace και το axifile ειναι καλουλια μωρε. Για αλλα εκτος αυτων δεν ξερω.
Το megaupload που θελει και toolbar(την εχω στον explorer ευτυχως:p ) μου κολλαει το pc.:blow: :lightsabre:

Σιγά φυτούλι!!!Δε φταίω εγώ που προτιμάς το μάθημα αντί για καφέ!!
Φλωράκι!!!:lol:

ΝΕΦΕΛΗ:15337
ΒΑΣΙΛΗΣ:14563

Για να δουμε ποιος ειναι φυτουλι λοιπον, και με αποδηξεις!!!:smiley:

Το εργαστηριο δυστυχως δεν το προτιμας. Το τρως στην μαπα θες δεν θες.:frowning:

Δεν έχει σημασία αυτό!!άλλωστε στη γ λυκείου δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο ρε,παρά μόνο να διαβάζω!!
Εσύ παραμένεις ακόμα φλωράκι!!!:lol:

Αν ημουνα θεωρητικη 18000 μορια θα εβγαζα… Για να σε δω σε ολοκληρωματα, Fermat, στερεο, doppler, μιγαδικους κλπ… Ακους εκει φλωρακι…[-X [-X

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?8O 8O 8O χαχαχααχααααααχχχαχαχααχαχα

Καλά κοιμήσου!!Να σε δω εσένα με την ιστορία κατέυθυνσης,όλες αυτές τις χρονολογίες και τις συνθήκες!ή με τα αρχαία και τα λατινικά!Και δε λέω τη λογοτεχνία,γιατί ήταν σχετικά έυκολη!:stuck_out_tongue:
Τώρα μη μου λες εμένα για ολοκληρώματα και βλακείες…σιγά το πράγμα!!:lol: :lol:

1)Απλο, χρονολογιες κανεις σκονακι!!

2)Εκει οντως θα ειχα προβλημα, παω πασο…

3)Την λογοτεχνια την εχω για την πλακα, φαντασια να εχεις, και γραφεις γραφεις γραφεις… Και μπουρδες να γραψεις, θα το δει ο αλλος πολυ και ουτε καν θα το κοιταξει!!(φιλολογος, τι περιμενεις…)

4)Ποιο ειναι το ολοκληρωμα του 2χ?

8O

Συνεχίζεις να με προκαλείς ρε άθλιε???τστστσ

1)τι σκονάκι καλέ μου??δεν κάνω τέτοιες βλακείες…είμαι και γκαντέμω,δεν το ρισκάρω!:frowning:
2)δε θα είχες μόνο εκεί πρόβλημα,πίστεψε με!:lol:
3)αυτό που λες είναι τελειως ΑΤΟΠΟ!!δε θα στο αναλύσω τώρα!!αλλά αν θες μπορώ να σου δώσω τη σονάτα του ρίτσου να μου την αναλύσεις!χεχεχεχε!εκεί να σε δω!:stuck_out_tongue:
4)τώρα μου διαφέυγει…(αλλά μπορώ να ρωτήσω τη μελ!χιχιχι)

on topic: ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ Ο FREEDOM OF ROCK!!:slight_smile:

Σταματηστε ρε με τα μαθηματα.Φοιτητες ανθρωποι.