Μου τη σπάει

+1 .Ειπε παλι το κορυφαιο σημερα.Ενας παιχτης της μπαρτσα σηκωνει ψηλα το ποδι σε μια διεκδικηση και ο θεος λεει "ο παιχτης της μπαρτσελονα σηκωνει ψηλα το κεφαλι και συνεχιζει"χαχαχα θεος

συμφωνω …πιο σπaστικο πραγμα αυτη τη περιοδο, ο κωλοσκελετος που βγαζει κραυγες και σου λεει ποτε θα πεθανεις…:lightsabre:να κανουμε hate club

Γαμημενο χανγκοβερ!Δε μπορω να καταλαβω γιατι τις τελευταιες 2-3 φορες μετα απο πιωμα -οχι απαραιτητα πολυ- εχω κενα μνημης.:?

^
Κλασσικη περιπτωση απαγωγης απο εξωγηινους. :stuck_out_tongue:

Μου τη σπαει η ζεστη. απλα πραγματα.

μου τη σπαει η ζεστη τωρα που δεν μου τη σπαει το κρυο :slight_smile:

Από ΕΛ ανίδεε.

Μένανε μου τη σπάει που δεν έχω πόδια σήμερα. Δεν ξαναπάω για μπάλα γαμώτο.

Μα και οι EΛ εξωγηινοι ειναι.
Αλλα δεν τον απηγαγαν αυτοι.

… που το νιωθω οτι σημερα και αυριο θα πεθανω στη δουλεια.:-s

στο διαλο μεσημεριατικα,ποιος μαλακας εφερε νταουλια και κλαρινα μεσα στην πολη παραμονες εξεταστικης?

Ρε γαμημένο πισί γιατί κλείνεις / κολλάς όταν πάω να μπω στο μσν?

Πολύ gtmp.

  1. που the young perish and the old linger.
  2. που κάποιοι θεωρούν ορισμένα τόπικς ιδιοκτησία τους. Τόπικς που υπάρχουν σε όλα τα φόρουμ της Ελλάδας! Για να μην τρομάξετε, δεν είναι από εδώ:p

μενα μου τη σπαει περισσοτερο που καποιοι γραφονται σε εναν φορουμ απλα για να την λενε στους διαχειριστες:p

Η αίθουσα υπολογιστών στο χημικό… μα να μην μπορω να δω βιντεακια στον εσυ-σωλήνα?[-X:x:x

Δοκιμασε κανα αλλο σωληνα :stuck_out_tongue:

κανα δοκιμαστικό σωλήνα ας πούμε, τόσους έχουν στα εργαστήρια…

Μάλλον εννοεί τον κόκκινο.

Δοκίμασε το Greek Tube, κάτι είναι απ’το τίποτα…

θα τα εχω υποψη μου νεξτ ταϊμ :slight_smile:

Μου τη σπάνε τρελλά οι αγενείς άνθρωποι…
Μου την έσπασε που όταν βγήκα από τη συναυλία των αψ/δψ, πήγα να πάρω μπλούζα…και το σχέδιο που μου άρεσε υπήρχε μόνο στο παιδικό (11-12 χρονών) και της λέω να τη δοκιμάσω γιατί μάλλον θα μου κάνει κ ας είμαι 27(:-s), μου την έδωσε με τα χίλια ζόρια και μετά μου είπε με υφάκι "Μπορείς να τελειώνεις όμως γιατί είμαι εδώ από τις 7 το πρωί???"8O8O

Για αυτό είμαστε ζώα οι περισσότερες γυναίκες…γιατί αν δούμε άλλη πάμε να τη φάμε…
Ευτυχώς δίπλα της ήταν ένας τυπάς που είδε το σκηνικό και μου είπε “Καλά μην αγχώνεσαι…σκέψου το και πέντε λεπτά…εδώ θα είμαστε”
Τελικά πήρα την παιδική και πλήρωσα 20…και όχι 30 ή 40 που κάναν οι άλλες…
Ηλίθια μιλάμε η γκόμενα…