Μου τη σπάει

χεχ…τι μου λετε τωρα εχω δανεισει το judgement των anathema, τo digipack και μου επιστραφηκε σε 2 κομματια…σπανια δανειζω cd/βιβλια πια… πρεπει να εχει αποδειξει ο αλλος οτι θα τα προσεχει…


Listening to: Radiohead - High and Dry
via FoxyTunes

Πολλα νευρα τελευταια ρε πουστη.

οι καθυστεριμενες κυριες που πλενουν τις βεραντες μερα μεσημερι και πεφτει το νερο πανω σου σαν να εισαι στους καταραχτες του Νιαγαρα, τα στενα πεζοδρομια και οι αργοσχολοι ανθρωποι.

Welcome back :slight_smile:

Που δεν μίλησα.

Και που δεν μπορώ να βρω αυτό:

http://www.e-shop.gr/show_mus.phtml?id=MUS.110907

:anyone:

ΓΑΜΩΤΟ 2 ΛΕΠΤΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΚΟΥΒΑΔΕΣ ΓΙΝΑΜΕ ΜΟΥΝΙ ΓΑΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΒΡΑΔΙΑ ΜΑΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ FML.

Αμ,οταν τα λεγα γω κυριοι.

Το χε η αδερφη μου,ουτε και ξερω τι το εκανε.:-k

ε καλα εσυ ελεγες οτι σε ξυπνουσαν με τον θορυβο…:stuck_out_tongue:

το οτι δεν μπορω να ακουω μπλακ λειμπελ σοσαιετι δυνατα γιατι θα μου φερουν τον ρομποκοπ(αστυνομια)

χαχαχα!
Τι να πω και εγω που εχω μεταλλα γειτονα αλλα με κραζουν οι γονεις μου οταν ακουω δυνατα…

Μου τη σπαει που ενας παπαρας προσπαθει σημερα ολη μερα να φτιαξει το μηχανακι του χωρις αποτελεσμα αλλα μου εχει πριξει τα @@ γιατι ακουγεται ενας θορυβος (απο ενα εργαλιο που σηκωνει τη ροδα η κατι τετοιο) που μου μπαινει στα μινιγκια δεν μπορω αλλο!!! ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΚΟΒΕΙ ΤΙ ΤΟ ΠΕΔΕΥΕΙΣ ΡΕ [SIZE=“4”]ΠΑΠΑΡΑ?[/SIZE]

Η υγρασια.Αει σιχτιρ πια.

  • 1 διπλα σε θαλασσα εδω:( ( η φατσα για την υγρασια οχι για τη θαλασσα:p)

…Ας ειχα εγω διπλα τη θαλασσα και ας ειχε και οση υγρασια ηθελε θα την εβγαζα στην παραλια:p

ΟΝ ΤΟΠΙΚ: μου αρεσει… που θα παω Ιθακη φετος που νε μικρο νησι και ησυχο να ηρεμησουμε και λιγο φετος…:smiley:

Και μιλας κι απο πανω?:?

εεεεπ!πελατης:p

ουπσ!! Στο μου τη σπαει εγραψα:lol::lol::lol:

Που σχεδον ολοι φορανε γυαλια carrera,δλδ ελεος,οπου γυρισεις να κοιταξεις βλεπεις οτι φορανε carrera. Ολοι το ιδιο μoντελο με διαφορετικο χρωμα.

Δεν ξερω τι μαρκα ειναι , αλλα εγω βλεπω πολλους να φορανε κατι γυαλια μεγαλα με ασπρο σκελετο σε συνδυασμο με ροζ μπλουζα και ασπρο σορτσακι…ΚΟΛΑΔΕΡΦΕΣ…

:lightsabre: