Μου τη σπάει

Μαλακα οντως αυτο ητανε λιγο lol.
Λεω “ωπα δε διαβασα καλα”…

Εμενα μου τη σπαει… εμ… κατσε κατι θα βρω για να ειμαι ον τοπικ.


Α ΝΑΙ!! Μου τη σπανε τα μαλακισμενα με τιν πειραγμενες εξατμισεις στα glx που περνανε διπλα σου και απο το θορυβο θες να δωσεις στο σαραβαλο μια κλωτσια να φυγει απο την πορεια του και να γινει συσσωματωμα μαζι με τον καγκουρα οδηγο του πανω σε κολωνα της ΔΕΗ

μπας και εννοεί τζατζίκι σε σπανακόπιτα; Όχι. Και πάλι τους αξίζουν μπινελίκια.

romantic-7, σε παρακαλώ διάβασε τους κανόνες του φόρουμ. Απαγορεύονται τα προκλητικά ποστ. Την επόμενη φορά που θα πεις κάτι για το τζατζίκι θα μας αναγκάσεις να λάβουμε μέτρα…

Απευθειας κοκκινη μην σου πω. :stuck_out_tongue:

Ωπα ωπα ωπα
Τι εχουν οι πειραγμενες εξατμισεις στα glx?Μιλα καλυτερα σε παρακαλω δε γνωριζομαστε…

+1 σ’ αυτό.

Ειναι προβοκατορικες και ακρως ανθυγιεινες για τα αυτια. Sorry για τις λεξεις αλλα αν περναγε κι εσενα απο διπλα σου ενα τετοιο, full throttle δεν παιζει να μην τον εβριζες.

Μαλλον ο τολκκι θα ηταν…

Μου την σπαει που τελειωσε ο μπακλαβας !

Kοιτα επειδη το καβαλαω καθε μερα εχω συνηθισει…

Ναι ρε κι εγω εχω καβαλησει (πρεπει να ακουσε πολλα και η δικη μου η μανα…). Οταν εισαι πανω δεν καταλαβαινεις τιποτα. Αμα κατσεις διπλα του θα σου ερθει να το ανατιναξεις :stuck_out_tongue:

Ώπα. Νάτος ο κάγκουρας.

Λογικο γιατι ο ηχος μεταδιδεται μονο διπλα

που σημερα ξεκιναω φροντιστηριο

Και ξαφνικα θα βγει απο το συσσωματωμα ενα ελατηριο στερωμενο σε κατακορυφο τοιχο και θα αρχισει να εκτελει απλη αρμονικη ταλαντωση πλατους Α και θα πρεπει να παρεις ΑΔΟ για να βρεις την τελικη ταχυτητα του.
Εμενα λοιπον μου τη σπαει αυτη η καριολα η φυσικη κατευθυνσης. Εχω σαλεψει(πχιοτερο). :slight_smile:

Ποτε εν καταλαβα τον λογο που αυτα τα μαθηματα διδασκονται σε μαθητες λυκειου. Μαζι και τα Λατινικα και πολλα αλλα

Σωστά. Καλύτερα να διδασκόταν ο σταρχιδισμός και ο ξυσταρχιδισμός.

Αν το καλοκαιρι γνωρισεις καμια Λατινα τουριστρια πως θα μπορεσεις να συνενοηθεις?

Οχι, ετσι δεν θα υπηρχε λογος υπαρξης του σχολειου. Αλλ ακτι πιο γενικο και πρακτικο απο ελατηρια και λατινικα :stuck_out_tongue:

Ωπ! Εχεις κατι να προτεινεις; Σοβαρα. Οι Γαλλοι τα σπανε στα χιπ χοπια.

Υπαρχει εστω και μια περιπτωση στο εκατομμυριο να μη μιλησεις για μουσικη στο οφτοπικ?:stuck_out_tongue:

Τα λατινικα γαμανε.
Μπορει να κανω λαθος και να μη θυμαμαι, αλλα δεν ηταν μαθημα επιλογης? Η ειναι υποχρεωτικα για την θεωρητικη κατευθυνση?