Μου τη σπάει

μετά τον σημερινό καιρό, αρχίζω να ετοιμάζω τα σχέδιά μου για το καλοκαίρι.μάιο δεν είπαμε πως έχουμε?oh wait!


Go Horror Go!!

fixed. 8)

[SPOILER]πάντως αν δε νιώσεις λίγο (ντάξει πολύ :p) ΚΡΥΟ, το καλοκαίρι χάνει το νόημά του…[/SPOILER]

Καλομελέτα κιέρχεται. Στας Ευρώπας έχει το πιο δριμύ κρύο των τελευταίων 10 και βάλε ετών.

αυτό βλέπω κι εγώ, αλλά από την άλλη βλέπω πως οι θερμοκρασίες μέχρι το σάββατο παραμένουν ανοιξιάτικες.ας ελπίσουμε γιατί, jesus, δεκέμβρης είναι διάολε.

Κλείνω μία εβδομάδα ημικρανίας.
χέβυ μέτσαλ :?

το ηλίθιο γέλιο που ακούγεται από το εξίσου ηλίθιο κοινό σε αυτό το αριστούργημα…


[-X

…η λέξη “μπιλιέτο”

ναι. ανατριχίλα

Οι αμέτρητες σελίδες γράψιματος…
There is no hope… :frowning:

Named must your fear be before banish it you can[-o<[SPOILER]May the force be with you8)[/SPOILER]

Tα διόδια για να πάς απο Πάτρα-Αθήνα χαλάς περίπου 10 ευρώ τσάμπα σε διόδια…
Άει γ… ρε

και εσυ γιατι πληρωνεις;

που έχω δουλειές αυτό τον καιρό και δεν έχω χρόνο να “σπαταλήσω” στο αγαπημένο μας forum…

…έχω μαζέψει και πολλές κυκλοφορίες/συγκροτήματα να προτείνω…

μου την σπάνε τα Χριστούγεννα. Η γιορτή του υπέρ-καταναλωτισμού

που τα παιδακια στν πολυκατοικια οταν με βλεπουν μου λενε
"γεια σας κυριεεεεεε"

κωλογερος???:(:roll:

Που στο λεωφορείο οι γριές δεν πα να 'στε 2 άτομα μέσα, θα σπρώξουν σαν να μην υπάρχει αύριο, δεν τους νοιάζει αν σπάσεις κανα δόντι, αρκεί να βρουν θέση. Όταν πας να κατέβεις σου χώνουν στην μούρη την σακούλα με την μαναβική να χωθούν στο λεωφορείο λες και θα φύγει σε μιλισεκόντ αφού κατέβουν οι μέσα. Ενίοτε αν κάτσεις κιόλας έκανες μεγάλη αμαρτία. Αν δεν τις προσέξεις θα ξεροβήξουν, θα κλάσουν, θα σε βαρέσουν με τον πλάστη/ομπρέλα αν χρειαστεί θα σου κάνουν και κολονοσκόπηση αρκεί να κατέβεις για να κάτσουν στην θέση σου. #-o

^
Έχεις ένα δίκιο…συχνό φαινόμενο.
Αλλά μετά πώς μπορούν να κράζουν και να λένε ότι εμείς οι νέοι άνθρωποι δεν έχουμε τρόπους και δεν είμαστε ευγενικοί όταν οι ίδιοι συμπεριφέρονται με τέτοιον τρόπο; Καλό είναι να σκέφτονται πρώτα πριν μιλήσουν…αλλά ίσως το γέρικο μυαλό νά’χει κολλημένα γρανάζια αρκετές φορές.

+1 σε αυτό…

Επίσης μου τη σπάει όταν γριές και γέροι περπατάνε στη μέση του δρόμου ενω δίπλα έχει 2 μέτρα πεζοδρόμιο και χωρίς παρκαρισμένα αμάξια…Εχω σκεφτεί άπειρες φορές να πατήσω γριά με το αυτοκίνητο μόνο και μόνο για αυτόν το λόγο:p

[SPOILER]

[SPOILER] :stuck_out_tongue: [/SPOILER]
[/SPOILER]

πόσο μα πόσο δίκιο όμως…:thumbup:
επίσης ξέχασες και τις γιαγιάδες που για όλα στο λεωφορείο φταίνε οι μετανάστες και οι αλλοδαποί…[-X