Μου τη σπάει

Γιατί? ^^:?

Θα γραφει Θρησκευτικα :lol::lol::lol:

μου τη σπαει που δεν πηρα το pc μου απο το service ακομα και εχω να μπω στο φορουμ απο την Τεταρτη!!!

Που με 3-4 ώρες ύπνο ξύπνησα να πάω μάθημα και μάθημα δεν έγινε!

αουτς!!!

…που πριν απο 2 ώρες πάτησα κάτι με το δεξί μου παπούτσι το οποίο μου έκαψε όλο το από κάτω.!! και έχει κάνει και μια τρύπα.!
μάλλον ήταν κάτι διαβρωτικό…και τα παπούτσια τα είχα πάρει πριν από 20-25 μέρες…

*μια ζωή αυτό το σύννεφο…:frowning:

Καλά που πήγες να περπατήσεις? Στο Τσέρνομπιλ? :stuck_out_tongue:

στο κέντρο της λαρισας…
και είμαστε και σχετικά καθαρή πόλη…φαντάσου

Που τα ΜΜΕ προσπαθούν να μας πείσουν ότι φταίνε οι κάτοικοι της κερατέας για αυτή την κατάσταση…ενώ στην ουσία κυβέρνηση και ΜΑΤ χτυπανε τον κόσμο

http://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1235414

μου τη σπαει το “γραψιμο”! που σου λεει ο αλλος πχ “θα σε παρω στις 9” και περιμενεις, και περιμενεις…και περιεμενεις…

Εμένα μου την σπάει το στήσιμο! Λέμε πχ στις 10 και ο άλλος σκάει μύτη 10.20. Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

εμένα μου τη σπάει αυτο το site.

Ψόφο στα ζώα Κρητικούς.Μαλάκες.

^^ Θα σε συμβούλευα να προσέχεις πολύ όταν κυκλοφορείς τα βράδια από δω και στο εξής…

[SPOILER][/SPOILER]

Ε αναγκαστικά προσέχεις με τους καθυστερημένους.Μέχρι να ψοφήσουν.

Χαχαχα, πλάκα σου κάνω ρε.
Δεν ξέρω τί σου συνέβει αλλά ένα θα σου πω: Μαλάκες υπάρχουν σε όλο τον πλανήτη δυστυχώς.
Δεν έχει η Κρήτη το μονοπώλιο… :wink:

[SPOILER][/SPOILER]

Όχι το έχει σε αυτόν τον τομέα.
Παραέχει γίνει το κακό,στο Ρέθυμνο,με τα ζώα.Εντάξει παντού μεθάνε,μπορεί να υπάρξουν τσαμπουκάδες κτλ αλλά σε τόσο μεγάλο βαθμό πουθενά αλλού.Όταν έρχεται ο άλλος σου κόβει μπουνιά στην ψύχρα επειδή έτσι την είδε ή ο άλλος βγάζει όπλο μέσα στον δρόμο και πυροβολεί ανάμεσα σε φοιτητές…
Το θέμα είναι αυτοί οι μαλάκες πάνε πίσω την Κρήτη.

[I]“Ποτέ δυό ξύλα του βουνού
δεν μοιάζει το ένα στο άλλο
εικόνα το ένα γίνεται
και κάρβουνο το άλλο.”[/I]

Μου τη σπάνε οι ταξιτζίδες που οδηγούν λες και βρίσκονται μόνοι τους στο δρόμο (αγνοούν τα στοπ, τα φανάρια, δεν ανάβουν φλας κλπ. ) με δύο πήγα να τρακάρω σήμερα που περασαν το STOP…:evil:

…που επειδή 3 μέρες τώρα χιονίζει στο χωριό μου στην Καστοριά και έχει -10 και -14 κάθε βράδυ είναι οι δρόμοι παγοδρόμιο, και αναγκάστηκα να ακυρώσω την αυριανή εκδρομή…:x:x